Podczas próby zalogowania do komputera z systemem Windows XP z dodatkiem SP3 przy użyciu profilu mobilnego profilu mobilnego nie może załadować.

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 958058 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Mieć konto użytkownika, który jest skonfigurowany do korzystania z profilu mobilnego. Gdy użytkownik loguje się do systemu Windows XP Service Pack 3 (SP3)-opartych na kliencie za pomocą tego konta użytkownika, profil mobilny nie ładuje zgodnie z oczekiwaniami. Zamiast tego system ładuje kopię lokalną profilu użytkownika lub domyślnego profilu użytkownika.

Ten problem występuje, jeśli zostanie wyświetlony monit o zmianę hasła podczas logowania się na komputerze klienckim z systemem Windows XP z dodatkiem SP3.

Po włączeniu "Rejestrowanie debugowania środowiska użytkownika", zgodnie z opisem w KB221833, w pliku UserEnv.log rejestrowane są następujące wpisy:

Userenv(224.278) 14:33:09:120 LoadUserProfile: lpProfileInfo-> lpUserName =<username></username>
Userenv(224.278) 14:33:09:130 LoadUserProfile: ścieżka profilu centralnego NULL
Userenv(224.278) 14:33:09:150 LoadUserProfile: ścieżka profilu domyślna wartość NULL
Userenv(224.278) 14:33:09:160 LoadUserProfile: Nazwa serwera NULL

….

Userenv(224.4e8) 14:33:37:171 UnloadUserProfile: nie można włączyć uprawnienia przywracania. Błąd = równy c0000022

….

Userenv(198.19c) 14:33:42:869 TestIfUserProfileLoaded: profil już załadowany.
14:33:43:239 Userenv(198.19c) zliczania odniesień profilu jest 3

….

Userenv(198.19c) 14:33:44:279 oczekiwania powiodło się. W sekcji krytycznej.
Userenv(198.19c) 14:33:44:289 nie zwolnić profilu użytkownika, liczba odwołań wynosi 2

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ profil mobilny nie zwolnić pomyślnie po zmianie hasła. Profil nie zwolnienie, ponieważ "se_restore_privilege" prawo nie jest obecny w tokenu wątku.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko do systemów, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli nie ma w tej sekcji, należy przesłać żądanie z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, muszą mieć na komputerze zainstalowany dodatek Service Pack 3 dla systemu Windows XP.Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzyJak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla systemu Windows XP

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Po zastosowaniu tej poprawki należy ponownie uruchomić komputer.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych innych poprawek.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty plików (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom zostały podane skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.
System Windows XP z dodatkiem Service Pack 3 x 86 wersje
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Lsasrv.dll5.1.2600.5792729,08808-Kwi-200914: 16x 86

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
221833Sposób włączania debugowania środowiska użytkownika rejestrowania w detalicznych kompilacjach systemu Windows
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 958058 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbexpertiseinter kbfix kbbug kbsurveynew kbqfe kbmt KB958058 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:958058

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com