Işlem yöneticisi aracı düzeltmeleri listesi düzeltme List özelliği görüntülemeye çalıştığınızda, System Center Operations Manager 2007 Service Pack 1 çalışan sistemlerde kesilebilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 958253 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Düzeltme listesi</a0> özelliği Microsoft System Center 2007 işlem Yöneticisi'nde görüntülemeye çalıştığınızda, işlem yöneticisi aracı düzeltmeleri listesi kesilebilir. Bu nedenle, aracıları üzerindeki hangi düzeltmelerin yüklü olan ve hangi düzeltmelerin yüklü olmadığını belirleyemiyor.

NotDüzeltme listesi özellik görüntüleme hakkında daha fazla bilgi için "Daha fazla bilgi" bölümüne bakın.

Neden

Düzeltme listesi</a0> özelliği, 255 karakterlik bir sınırlama vardır. Düzeltme eki ad dizesi 255 karakterden daha uzunsa, kesirli kısmı atılır.

Çözüm

Güncelleştirme Bilgileri

Bu düzeltmenin Microsoft System Center Operations Manager 2007 içinde bulunan Service Pack 1 güncelleştirmesinin. Sorunlar listesi, sabit bakın ve nasıl toplu düzeltme edinmek için bu makalede Microsoft Knowledge Base'de başvurun:
971541System Center Operations Manager 2007 Service Pack 1'in açıklaması

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunun yaşandığı sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

System Center Operations Manager 2007 Service Pack 1, bu düzeltmeyi uygulamak için olması gerekir.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Microsoft.systemcenter.internal.MP6.0.6278.5568,48006 Kas 200808: 03Uygulanamaz

Düzeltme yükleme yönergeleri

Bu düzeltme, güncelleştirilmiş Yönetim Paketi (Microsoft.systemcenter.internal.mp) içerir. Bu düzeltmeyi yükledikten sonra Yönetim Paketi almanız gerekir.

Bu düzeltmenin içerdiği düzeltme dosyalarını ayıklamak için <a0></a0>:
  1. SystemCenterOperationsManager2007-SP1-KB958253-X86-X64-ENU.MSI dosyası, bir yerel klasör veya bir ağ paylaşılan klasörüne kopyalayın.
  2. Önceden tanımlanmış ölçütleri karşılayan yerel olarak her bilgisayarda uygun SystemCenterOperationsManager2007-SP1-KB958253-X86-X64-ENU.MSI dosyas?n? çal??t?r?n.
Not Bu Yönetim Paketi, aşağıdaki konuma yüklenir:
Files\System Merkezi Yönetimi Packs\SystemCenterOperationsManager2007-SP1-KB958253-MP-ENU program
Not Işlem yöneticisi konsolunda Management Pack Alma Sihirbazı'nı kullanarak, güncelleştirilmiş yönetim paketini almanız gerekir.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.Bu sorun ilk olarak Microsoft System Center Operations Manager 2007 R2'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Düzeltme listesi özelliği görüntülemek için kullanabileceğiniz yöntemler

Yöntem 1
  1. Işlem konsolunda <a1>izleme</a1> görünümden Stok bulundu görünümüne gider.
  2. Eylemler, Hedef türünü değiştir</a0> seçeneğini seçin, Aranan metin kutusunda Durum hizmeti ' ni seçin ve Tamam ' ı tıklatın.
  3. Işlem yöneticisi Aracı'nı seçin ve sonra da ayrıntı görünümünde <a2>Düzeltme listesi</a2> özelliği inceleyin.
Yöntem 2
  1. Işlem yöneticisi konsolunda, yeni bir durum görünümü oluşturmak için kullanın.
  2. Özelliklerini görüntüleme Göster veri ilgili seçeneği seçin <a2>Ara</a2> kutusuna Durum hizmeti ' ni seçin ve Tamam ' ı tıklatın.
  3. Görüntü sekmesinde <a0>Düzeltme listesi</a0> onay kutusunu işaretleyin ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Daha fazla bilgi

System Center Operations Manager 2007 R2'de giderilen sorunların listesi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makaleye başvurun:
971410System Center Operations Manager 2007 R2'de giderilen sorunların listesi

Özellikler

Makale numarası: 958253 - Last Review: 4 Mart 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft System Center Operations Manager 2007 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB958253 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:958253

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com