Při hromadné správce znovu přiřadí záznamy od jednoho uživatele jinému uživateli v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 chybová zpráva: "jen publikované pracovní postupy a šablony pracovního postupu mohou nepublikované"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 958487 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci. Jste správce v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0. Pokuste se hromadně přiřadíte všechny záznamy od uživatele (uživatel) jiného uživatele (B). Zdroj uživatel (uživatel) publikovala pravidla pracovního postupu. V tomto scénáři reassign hromadné operace se nezdaří a zobrazí chybová zpráva:
Nepublikované lze pouze publikované pracovní postupy a šablony pracovního postupu. Tento pracovní postup nebo šablony je již konceptu.
Navíc stanou nepublikované vlastněných jste všechna pravidla pracovního postupu.

Řešení

Tento problém je vyřešen v nejnovější kumulativní aktualizaci kumulativní Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
949256Microsoft Dynamics CRM 4.0 aktualizace a opravy hotfix

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o terminologii používané v aktualizacích softwaru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft
Další informace o Microsoft Business Solutions CRM software opravy hotfix a aktualizace balíček terminologii klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
887283Standardy používání názvů u balíčků oprav hotfix a aktualizací softwaru aplikace Microsoft Business Solutions CRM (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Vlastnosti

ID článku: 958487 - Poslední aktualizace: 13. února 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbmbsworkflow kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbhotfixserver KB958487 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:958487

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com