Po nastavení filtru LDAP "Peoplepicker searchadcustomfilter" na webu služby SharePoint Services 3.0 očekávaným způsobem nefunguje tlačítko "Kontrola názvů"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 958578 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • Nastavit LDAP "Peoplepicker searchadcustomfilter" filtr webu služby SharePoint Services 3.0. Například následující LDAP nastavit filtr.
    stsadm -o setproperty -pn Peoplepicker-searchadcustomfilter -pv (!(samaccountname=<Myalias>)) -url http://<servername>
  • Restartujte Internetová informační služba (IIS).
  • Pokusíte se přidat uživatele. Chcete-li to provést, zadejte <myalias>, a klepněte na tlačítko kontrolovat jména tlačítko.
V tomto scénáři je vyřešen navzdory filtr <myalias>. Očekávaný výsledek, který jeTlačítko Kontrola jmen uznává filtr LDAP. Však filtr LDAP je neuplatňují při klepněte na tlačítko Kontrola jmen tlačítko.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, použít opravu hotfix uvedenou v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
957691Popis balíčku opravy hotfix pro službu SharePoint Services 3.0 (sts.msp): 28. října 2008

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 958578 - Poslední aktualizace: 7. listopadu 2008 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbfix kbbug kbexpertiseinter KB958578 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:958578

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com