Bir Windows Mobile 6.1 aygıtta bir e-posta gönderemiyorum

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 958639 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Not Bu makale, Windows Mobile 6.1 için geçerlidir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

E-posta gönderme, POP3 veya IMAP e-posta hesabı beklenmedik biçimde kullanmak için etkin olan Windows Mobile 6.1 telefonunuz durdurur ve, eşitledikten sonra e-posta iletilerini Giden Kutusu klasöründe kalır. E-posta göndermeye çalıştığınızda, aşağıdaki hatayı alabilirsiniz.
Ileti gönderilemiyor
E-posta iletilerini gönderemezsiniz olsa bile, gelen e-posta iletilerini almaya devam edin.

Not Bu bir Microsoft Exchange Server e-posta hesabı için durum değil.

Neden

Bu davranış, 6.1 tabanlı Windows Mobile Aygıt SMTP sunucusuna bağlandığınız zaman e-posta hesabı ayrıntıları bozuk için oluşur.

Çözüm

Yöntem 1: Yükleme ve ActiveSync aygıtınız için en son sürümünü yükleyin.

Windows XP veya Microsoft Windows'un önceki sürümleri için ActiveSync sürüm 4.5 karşıdan yüklemek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/microsoft/activesync-download.mspx

Yöntem 2: Karşıdan yükleme ve POP gönderme ve IMAP e-posta için Windows Mobile 6.1 düzeltme yükleme

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, karşıdan yükleme ve POP gönderme ve IMAP e-posta (958639) için Windows Mobile 6.1 düzeltmeyi yükleyin.

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download the Windows Mobile 6.1 Hot Fix package now.

Yayım Tarihi: 12 Kasım 2008

Microsoft Destek dosyalarını karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Not Bu güncelleştirmeyi yükledikten sonra Windows Mobile Aygıt yüklemeyi tamamlamak için otomatik olarak yeniden başlatılır.

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu davranış Windows Mobile 6.1 başlanan özelliğiyle ilişkilidir. Kullanıcı tarafından belirtilen SMTP sunucusunun adı'nı kullanarak e-posta iletileri gönderilemiyor, kullanılan bir diğer SMTP sunucu adını belirtmek, mobil işleçler özellik sağlar. Cep telefonu operatörü başka bir SMTP sunucusu adı belirtirseniz, Windows Mobile Aygıt 6.1 tabanlı olmayan bağlanıyorsanız, e-posta hesabının bozuk ve e-posta iletileri gönderemiyor.
Telefonunuz için bir işletim sistemi güncelleştirmesi olup olmadığını görmek için <a0></a0>, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin: http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/meet/wm65-upgrade.mspx

Referanslar

Özellikler

Makale numarası: 958639 - Last Review: 3 Mayıs 2010 Pazartesi - Gözden geçirme: 6.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Mobile 6
  • Windows Mobile 6.5 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbreceivemail kberrmsg kbtshoot kbexpertiseadvanced kbprb KB958639 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:958639

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com