Hyper-V sanal makine bir ortamda desteklenmez, Windows Server sistem yazılımı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 958664 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Giriş

Bu, Microsoft Windows Server sistem yazılımı, Microsoft Hyper-V sanal makinede desteklenen listesini anlatılır.

Daha fazla bilgi

Aşağıdaki Windows Server sistem yazılımı, Hyper-V sanal makine bir ortamda desteklenmez:
 • Windows Server 2008 Hyper-V rolünü

  Windows Server 2008 Hyper-V rolünü, Hyper-V sanal makinesinde bir özyinelemeli olarak çalıştırılamaz. Örneğin, sanal makine, içinde sanal makine çalıştıramazsınız. Bu davranış, Hyper-V donanım yardımıyla sanallaştırma gerektirdiği için oluşur. Örneğin, Hyper-V AMD sanallaştırma (AMD-V) teknolojisi veya üst bölümü tarafından kullanılan ıntel sanallaştırma teknolojisi (ıntel VT) teknoloji gerektirir. Bu üst bölümü, Hyper-V sanal makinede kullanılabilir değil. Bu nedenle, Windows Server 2008 Hyper-V Hyper-V bir ortamda desteklenmez.
 • Windows Server 2008 faks rolü

  Windows Server 2008 faks rolünü, Hyper-V sanal makinede kullanılamayan bir fiziksel donanım erişimi olması gerekir. Bu nedenle, Windows Server 2008 faks Role Hyper-V bir ortamda desteklenmez.
 • Microsoft Virtual Server 2005 ve Virtual Server 2005 R2

  Microsoft Virtual Server, birden çok donanım soyutlama düzeyi özyinelemeli makine sanallaştırma tanıtır ve Özet neden birden çok düzeyde performans Azaltılan Hyper-V ortamında desteklenmez.
 • Windows Server 2003 faks rolü

  Windows Server 2003 faks rolünü, Hyper-V sanal makine kullanılabilir durumda değilse, fiziksel donanım erişimi olması gerekir. Bu nedenle, Windows Server 2003 role faks Hyper-V bir ortamda desteklenmez.
 • Windows 2000 Server Faks hizmeti

  Windows 2000 Server Faks hizmeti, Hyper-V sanal makine kullanılabilir durumda değilse, fiziksel donanım erişimi olması gerekir. Bu nedenle, Windows 2000 Server Faks hizmeti, Hyper-V bir ortamda desteklenmez.

Özellikler

Makale numarası: 958664 - Last Review: 21 Ekim 2008 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbinfo KB958664 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:958664

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com