Chybová zpráva při pokusu o instalaci role certifikačního úřadu v počítači se systémem Windows Server 2008: "Nelze nainstalovat Certifikační"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 958670 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V počítači systémem Windows Server 2008, při pokusu o instalaci certifikačního úřadu (CÚ) role zobrazí následující chybová zpráva:
Nelze nainstalovat Certifikační. Certifikační úřad nemůže být nainstalován v tomto počítači

Příčina

K tomuto problému dochází v situaci, když pouze služba CÚ Web Enrollment byla dříve nainstalována pod role Active Directory Certificate Services (AD CS) a potom služba CÚ Web Enrollment byla odinstalována. V tomto scénáři v registru stále existuje následující podklíč registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\CertSvc
Však tento podklíč registru by byly odstraněny.

Řešení

Důležité: Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které sdělit, jak upravit registr. Po nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Postupujte proto pečlivě podle uvedených kroků. Pro zvýšení bezpečnosti registr zálohujte jestě před jeho úpravami. Potom můžete v případě potíží registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru naleznete následujícím článku znalostní v databáze Microsoft Knowledge Base:
322756Zálohování a obnovení registru v systému Windows
Chcete-li tento problém vyřešit, zkontrolujte, zda existuje následující podklíč registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\CertSvc
Pokud tento podklíč registru existuje podklíč registru zálohovat do souboru a potom odstraňte tento podklíč registru. Potom byste měli nainstalovat roli CÚ.

Další informace

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 958670 - Poslední aktualizace: 21. října 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Standard without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Enterprise without Hyper-V
  • Windows Server 2008 Datacenter without Hyper-V
  • Windows Server 2008 for Itanium-Based Systems
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbtshoot kbexpertiseinter kbprb KB958670 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:958670

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com