Při pokusu o upgradovat aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 a kumulativní aktualizace 2 produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0 se zobrazí chybová zpráva: "MaxLength je mimo rozsah pro atribut"Popis""

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 958753 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu upgradovat aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 a kumulativní aktualizace 2 produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0, zobrazí následující chybová zpráva:
Akce Microsoft.Crm.Setup.Server.PublishDefaultDataAction se nezdařila.
MaxLength je mimo rozsah pro atribut "Popis". MemoMaxLength MaxLength:1073741823, MemoMinLength: 1: 100 000
Zadaný argument je mimo rozsah platných hodnot.
Název parametru: MaxLength je mimo rozsah pro atribut "Popis". MaxLength: 1073741823, MemoMinLength: MemoMaxLength 1: 100 000
Další informace o kumulativní aktualizaci 2 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0 naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
927751Je k dispozici kumulativní aktualizace 2 pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 3.0

Řešení

O aktualizaci instalace Microsoft má k dispozici. Při instalaci produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0 nebo při upgradu na aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, můžete vyhledat aktualizace instalačního programu. Pokud vyberete možnost vyhledat aktualizace instalačního programu, aplikace stažení všech aktualizací nové nastavení a platí pro instalace aktualizace instalačního programu, je spuštěn proces instalace.

Informace o instalaci

Chcete-li získat tuto opravu, použijte možnost aktualizace instalace souborů během instalace produktu Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace o instalaci souborů aktualizace možnost použití nebo ruční stažení aktualizace nastavení získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
948917Jak získat aktualizace instalačního programu pro aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Informace o odinstalaci

Instalační program aktualizace nelze odebrat.

Vlastnosti

ID článku: 958753 - Poslední aktualizace: 14. srpna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
  • Microsoft CRM 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbfix kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbexpertiseinter KB958753 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:958753

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com