Microsoft Dynamics CRM 4. 0'a Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2 ile''e yükseltmeye çalıştığınızda hata iletisi: "MaxLength 'açıklaması' özniteliği için aralık dışında"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 958753 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 3.0 Güncelleştirme Paketi 2 ile''ı Microsoft Dynamics CRM 4. 0'ye yükseltmeye çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Eylem Microsoft.Crm.Setup.Server.PublishDefaultDataAction başarısız oldu.
MaxLength 'açıklaması' özniteliği için aralık dışında. MaxLength:1073741823, MemoMinLength: 1, MemoMaxLength: 100000
Belirtilen bağımsız değişken geçerli bir değer aralık dışında oluştu.
Parametre adı: MaxLength 'açıklaması' özniteliği için aralık dışında. MaxLength: 1073741823, MemoMinLength: 1, MemoMaxLength: 100000
Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
927751Microsoft Dynamics CRM 3.0 için Güncelleştirme Toplaması 2 kullanılabilir

Çözüm

Kur bir güncelleştirme Microsoft'tan edinilebilir. Microsoft Dynamics CRM 4. 0'ı yüklediğinizde veya Microsoft Dynamics CRM 4. 0'a yükselttiğinizde, Kurulum güncelleştirmelerini denetleyebilirsiniz. Kur güncelleştirmelerini denetlemek için bu seçeneği seçerseniz, uygulama kurulum yeni güncelleştirmeler karşıdan yükler ve Kur işlemi çalışırken, Kur güncelleştirmeleri yüklemeye uygular.

Yükleme bilgileri

Bu düzeltmeyi edinmek için <a0></a0>, Microsoft Dynamics CRM 4.0 Kur sırasında yükleme dosyaları güncelleştirmesi seçeneğini kullanın. Yükleme dosyaları Güncelleştir seçeneğini kullanın veya el ile Kur güncelleştirme karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
948917Microsoft Dynamics CRM 4.0 için kurulum güncelleştirmelerini edinme

ÖNKOŞULLAR

Herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Kaldırma bilgileri

Kur güncelleştirme kaldırılamıyor.

Özellikler

Makale numarası: 958753 - Last Review: 14 Ağustos 2009 Cuma - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
  • Microsoft CRM 3.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbfix kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbexpertiseinter KB958753 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:958753

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com