Düzeltme: SQL Server 2008'deki sparse sütun içeren bir tablo için dizin yeniden hata iletisi: "<a1>Tablo</a1> '<tablename>' tablo ya da, seyrek sütunlar içerir veya sıkıştırma ile uyumsuz olan sütun sütun ayarla değiştir yükleyemiyor"

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 958792 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft SQL Server 2008'in düzeltmeleri tek bir yüklenebilir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm, tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008'in içerdiği tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft SQL Server 2008'de, seyrek sütun içeren bir tablo var. Tablo için dizin yeniden denediğinizde, aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Msg 11418, Düzey 16, State 4, 1 satır
Tablo, seyrek sütunları ya da içerir veya sıkıştırma ile uyumsuz olan sütun sütun ayarla değiştirmek, <a1>Tablo</a1> ' TableName ' olamaz.
Bu sorun, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanarak tablo için dizin yeniden oluşur:
  • Size, ALTER TABLE deyimi ile birlikte YENIDEN bağımsız değişkenini kullanın.
  • ALTER INDEX deyimi ile birlikte YENIDEN bağımsız değişkenini kullanın ve belirttiğiniz DATA_COMPRESSION YOK = deyimindeki seçeneği.

Çözüm

Bu sorunla ilgili düzeltme, ilk toplu güncelleştirme 2'de yayımlanmıştır. SQL Server 2008 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
958186SQL Server 2008 için Güncelleştirme Paketi 2
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008'in içerdiği tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
956909SQL Server 2008, SQL Server 2008'de yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra yalnızca "Belirtiler" bölümünde açıklanan senaryolarda veri sıkıştırma açık olarak kullanıldığında, "Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisini alırsınız. SQL Server 2008 ortamında, aynı tabloda sparse sütunlar hem de veri sıkıştırma tekniklerinin kullanamazsınız. Bu davranış tasarım yüzündendir. Her iki özellik aynı tabloya veya tabloyu dizini etkinleştirmeye çalışırsanız, hata iletisi alırsınız.

Hangi dosyalar değiştirilir hakkında daha fazla bilgi ve bu Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanan düzeltmeyi içeren bir toplu güncelleştirme paketini uygulamak için Önkoşullar hakkında bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
958186SQL Server 2008 için Güncelleştirme Paketi 2

Referanslar

SQL Server 2008'in yayımlanmasından sonra kullanılabilen yap?lar listesi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
956909SQL Server 2008, SQL Server 2008'de yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur
SQL Server için artımlı hizmet modeli hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897SQL Server ekibinden bildirilen sorunlar için düzeltmeler ulaştırmak için artımlı bir hizmet modeli kullanılabilir
SQL Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499Microsoft SQL Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 958792 - Last Review: 17 Mayıs 2010 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 Workgroup
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbqfe kbfix KB958792 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:958792

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com