Düzeltme: Visual Studio 2005 Service Pack 1'i kullanarak bir uygulama profil BIR Dur hatası ya da bir kilitlenme işletim sisteminde oluşuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 958840 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Visual Studio 2005 Service Pack 1 (SP1) kullanarak bir uygulama profil, bir Dur hatası veya işletim sisteminde bir kilitlenme karşılaşabilirsiniz. Sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olduğunda oluşabilir:
  • Kullandığınız yöntem profil oluşturma örnekleme.
  • Intel Nehalem işlemcisi üzerinde çalıştığı bilgisayar.

Neden

Bu sorun, örnekleme profiler sürücüleri, işletim sisteminde kullanması nedeniyle oluşur. Ancak, ıntel Nehalem işlemci Profilcinin 2005 sürümü sonra oluşturuldu.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, düzeltmenin yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki hizmet paketini beklemeniz önerilir.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi uygulamak için Visual Studio 2005 SP1 olması gerekir.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat, kullanımı arasındaki farkı bulmak için saat dilimi sekmesinde tarih ve saat Denetim Masası'ndaki.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
Vsinstr.exe8.0.50727.30791,723,20825 Ekim 200803: 11: 36 am
VSPerfDrv.sys8.0.50727.307948,12824 Ekim 200811: 21: 52 pm

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Visual Studio 2008 Service Pack 1'i kullandığınızda, aynı sorun ortaya çıkarsa, <a1>düzeltme</a1> 958842 uygulanır. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
958842Düzeltme: Visual Studio 2008 Service Pack 1'i kullanarak bir uygulama profil BIR Dur hatası ya da bir kilitlenme işletim sisteminde oluşuyor
Nehalem hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://en.wikipedia.org/wiki/Intel_Nehalem
Uygulama çözümlenmesi hakkında daha fazla bilgi için kullanarak performans araçları, profil oluşturma aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/z9z62c29.aspx

Özellikler

Makale numarası: 958840 - Last Review: 15 Aralık 2008 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2005 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbhotfixserver kbexpertiseadvanced kbqfe KB958840 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:958840

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com