Düzeltme: Visual Studio 2008 Service Pack 1'i kullanarak bir uygulama profil BIR Dur hatası ya da bir kilitlenme işletim sisteminde oluşuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 958842 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Karşılaşabileceğiniz bir Dur hatası ya da Microsoft Visual Studio 2008 Service Pack 1 (SP1) kullanarak bir uygulamaya ait bir profili oluşturduğunuzda, işletim sistemi çökebilir. Sorun, aşağıdaki koşullar geçerli olduğunda oluşur:
  • Kullandığınız yöntem profil oluşturma örnekleme.
  • Intel Nehalem işlemcisi üzerinde çalıştığı bilgisayar.

Neden

Örnekleme profiler işletim sisteminde bir sürücüyü kullandığından, bu sorun oluşur. Ancak, ıntel Nehalem işlemci Profilcinin 2008 sürümü yayımlandıktan sonra oluşturuldu. Profilcinin örnekleme özelliği, işlemci başına sürücü için özeldir çünkü yayımlanmasından önce Nehalem işlemci tümüyle uyumlu olması mümkün olmadı.

Çözüm

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Bu düzeltmeyi MSDN Kod Galerisi'nden yüklemek için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://code.msdn.microsoft.com/KB958842

Not MSDN kod galeride, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun neden, Kod Galerisi kaynak sayfasının bu dil için kullanılabilir olmamasıdır.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support

ÖNKOŞULLAR

Visual Studio 2008 Service Pack bu düzeltmeyi uygulamak için 1 olmalıdır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme başka bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat, kullanımı arasındaki farkı bulmak için saat dilimi sekmesinde tarih ve saat Denetim Masası'ndaki.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Vsperfdrv90.sys9. 0.30729.16253,07216 Ekim 200810: 30X86
Vsperfdrv90.sys9.0.30729.16268,94415 Ekim 200817: 02X64
Vsperfsys.catUygulanamaz8,47411 Ara 200820: 13X86
Vsperfsys.catUygulanamaz8,47411 Ara 200820: 13X64

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Visual Studio 2005 SP1'i kullandığınızda, aynı hata karşılaşırsanız, <a1>düzeltme</a1> 958840 uygulanır. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
958840Düzeltme: Visual Studio 2005 Service Pack 1'i kullanarak bir uygulama profil BIR Dur hatası ya da bir kilitlenme işletim sisteminde oluşuyor
Nehalem hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://en.wikipedia.org/wiki/Intel_Nehalem
Uygulama çözümlenmesi hakkında daha fazla bilgi için kullanarak performans araçları, profil oluşturma aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/z9z62c29.aspx

Özellikler

Makale numarası: 958842 - Last Review: 23 Şubat 2009 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 2008 Service Pack 1
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbexpertiseadvanced kbqfe kbsurveynew KB958842 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:958842

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com