Při otevření nebo uložení přílohy pomocí Outlook Web Access (OWA) je všechny obsahu HTML v soubory příloh zpráv spustit prostřednictvím filtru HTML

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 958881 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V prostředí Microsoft Exchange Server 2007 je všechny HTML obsahu v soubory příloh zpráv spustit prostřednictvím filtru HTML při otevření nebo uložení přílohy pomocí aplikace Microsoft Office Outlook Web Access (OWA). Exchange Server 2007 nelze aktuálně, obejít filtr HTML pro zákazníky. To může způsobit potíže uživatelé, kteří používají HTML přílohy obchodní a klienty, kteří často spoléhají na OWA.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte 8 kumulativní aktualizace pro Exchange 2007 Service Pack 1. Další informace o 8 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 Service Pack 1 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 8 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Další informace o tom, jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Další informace

Tato kumulativní aktualizace obsahuje novou možnost s názvem v části "appSettings" souboru web.config souboru BypassOwaHTMLAttachmentFiltering:
<appSettings>

	<add key = "BypassOwaHTMLAttachmentFiltering" value="true" />

</appSettings>
Tento soubor je v následujícím umístění:
<driver>\Program Files\Microsoft\Exchange Server\ClientAccess\Owa
Po změně možnost BypassOwaHTMLAttachmentFiltering můžete obejít přílohy HTML filtrování v aplikaci OWA.

Poznámka: Máte možnost nastavit přípony souborů HTML přílohy v Force seznamu na stránce Nastavení přímého přístupu soubor v Exchange Management Console. Nastavit typ souboru v seznamu Force, postupujte takto:
 1. Klepněte v konzole Exchange Management Server Configuration a potom klepněte na tlačítko Klientská.
 2. V podokně akcí v části Outlook Web Access, klepněte na příkaz Vlastnosti.
 3. Klepněte buď veřejný počítač soubor Access kartě Private File Access počítače nebo.
 4. Ve skupinovém rámečku souboru přímý přístup zaškrtněte políčko vedle umožnit uživatelům stahovat přílohy Povolit přímé souboru přístup.
 5. Změnit druhy přílohy, které chcete uživatelům umožnit přístup, klepněte na tlačítko Upravit vedle Vlastní přímý přístup k souboru.
 6. Na stránce Nastavení přímého přístupu souboru klepněte na tlačítko Uložit Force. Potom nastavit soubor přípony názvů v dialogovém okně Uložit přípony souborů, které chcete vynutit, postupně ENTER na stránce Vynutit uložit seznam a potom klepněte na tlačítko Přidat.
 7. Uložit nastavení třikrát klepněte na tlačítko OK.

Další informace o možnosti BypassOwaXmlAttachmentFiltering klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
950675Otevřete soubor pomocí aplikace Outlook Web Access v Exchange Server 2007 Service Pack 1 je prázdný soubor přílohy stažených XLS

Vlastnosti

ID článku: 958881 - Poslední aktualizace: 19. května 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 na těchto platformách
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbexpertiseadvanced kbhotfixrollup KB958881 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:958881

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com