Açtığınızda veya Outlook Web Access (OWA) kullanarak, eki kaydetmek tüm ek dosyaları, iletileri HTML içeriği bir HTML süzgeci çalıştırmak

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 958881 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft Exchange Server 2007 ortamında açtığınızda veya Microsoft Office Outlook Web Access (OWA) kullanarak, eki kaydedin, tüm HTML içerik dosyalarına iletileri ek bir HTML süzgeci çalıştırılır. Şimdilik, Exchange Server 2007, müşteriler için HTML süzgeci atlayamazsınız. Bu, üzerinde OWA yoğun olarak kullanan istemciler ve iş HTML eklerini kullanan kullanıcılar için sorunlara neden olabilir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange 2007 Service Pack 1 için güncelleştirme paketi 8'i yükleyin. Exchange Server 2007 Service Pack 1 için Güncelleştirme Toplaması 8 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
Description of Update Rollup 8 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Exchange en son hizmet paketini edinme veya güncelleştirme toplaması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Daha fazla bilgi

Bu güncelleştirme toplamasının BypassOwaHTMLAttachmentFiltering Web.config dosyasında "appSettings" bölümündeki adlı yeni bir seçenek sağlar:
<appSettings>

	<add key = "BypassOwaHTMLAttachmentFiltering" value="true" />

</appSettings>
Bu dosya aşağıdaki konumdadır:
<driver>\Program Files\Microsoft\Exchange Server\ClientAccess\Owa
BypassOwaHTMLAttachmentFiltering seçeneği değiştirdikten sonra HTML eklerini OWA'DA süzme atlayabilirsiniz.

Not HTML eklerini dosya uzantıları Exchange Yönetim konsolunda <a1>Doğrudan dosya erişim ayarı</a1> sayfasındaki <a2>Force Kaydet</a2> listesinde belirlemelisiniz. Force kayıt listesinde bir dosya türünü belirlemek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Exchange Yönetim Konsolu'nda tıklatın Server yapılandırması ve İstemci erişim</a1>'ı tıklatın.
 2. Eylem bölmesinde altında Outlook Web Access, Özellikler ' i tıklatın.
 3. Tıklatın Ortak bilgisayar dosya erişim veya Özel bilgisayar dosya erişimi sekmesini.
 4. Doğrudan bir dosya erişim altında kullanıcıların ekleri karşıdan yüklemek için doğrudan dosya erişimi etkinleştir yanındaki onay kutusunu seçin.
 5. Kullanıcıların erişebilmesi için istediğiniz ekleri türlerini değiştirmek için <a0></a0>, özelleştirmeÖzelleştir doğrudan dosya erişimi yanındaki Ek Yardım düğmesini tıklatın.
 6. Doğrudan dosya erişim ayarları sayfasında Force Kaydet ' i tıklatın. Sonra dosya adı uzantıları Zorla listesini Kaydet sayfasında ENTER zorlamak istediğiniz dosya uzantılarını kaydetmek, tek tek iletişim kutusunda ayarlayın ve sonra Ekle ' yi tıklatın.
 7. Ayarlarınızı kaydetmek için üç kez Tamam ' ı tıklatın.

BypassOwaXmlAttachmentFiltering seçeneği hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
950675Exchange Server 2007 Service Pack 1 üzerinde Outlook Web Eri?imi'ni kullanarak dosya açtığınızda, karşıdan yüklenen .xls dosya eki boştur.

Özellikler

Makale numarası: 958881 - Last Review: 19 Mayıs 2009 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbqfe kbexpertiseadvanced kbhotfixrollup KB958881 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:958881

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com