Exchange 2007 uživatel přistupuje zpráva Vysoká důležitost nebo Nízká důležitost zprávy z Exchange Server 2007 pomocí klienta Outlook POP3 nebo IMAP4 klienta je ztracena atribut důležitosti zprávy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 958938 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud uživatel Microsoft Exchange 2007 přistupuje Vysoká důležitost nebo Nízká důležitost zprávy z Exchange Server 2007 pomocí klienta Outlook POP3 nebo IMAP4 klienta, jako je například Outlook Express nebo Windows Mail, dojde ke ztrátě atribut důležitost. Proto zprávu rozpoznán jako normální zprávy. Však v aplikace Microsoft Office Outlook nebo v aplikaci Outlook Web Access (OWA), je atribut důležitost prezentovány jako nízká nebo Vysoká.

Příčina

Důležitost je podle definice v RFC 4021 registrované záhlaví. Mnoho různých záhlaví než záhlaví "Důležitost" lze znázornit-end důležitost e-mailové zprávy. Některé z těchto jsou záhlaví „ X-Priorita"(1-5) nebo „ X-MSMail Priorita „ záhlaví (vysoká, nízká a normální). Exchange Server 2007 však poskytuje aktuálně pouze záhlaví "Důležitost" pro odchozí zprávy MIME (POP a IMAP). Proto pokud klient rozpoznat záhlaví "Důležitost" a očekáváte pole "X-Priorita" nebo „ X-MSMail Priorita „ pole použít k určení, zda zpráva je důležité, dojde k problému.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte 8 kumulativní aktualizace pro Exchange 2007 Service Pack 1.
Další informace o 8 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 Service Pack 1 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 8 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Další informace o tom, jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o RFC 4021 naleznete na následujícím webu:
http://www.ietf.org/rfc/rfc4021.txt

Vlastnosti

ID článku: 958938 - Poslední aktualizace: 19. května 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbqfe kbhotfixrollup KB958938 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:958938

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com