Bir Exchange 2007 kullanıcı yüksek önem iletiye veya düşük önem ileti Exchange Server 2007 ' bir Outlook POP3 istemcisinin veya ımap4 istemcisi kullanarak eriştiğinde, iletinin önemini özniteliği kaybolur.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 958938 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft Exchange 2007 kullanıcı, bir Outlook POP3 istemcisinin veya ımap4 istemcisi, Outlook Express'i veya Windows Mail'i gibi kullanarak Exchange Server 2007 ' yüksek önem veya düşük önem iletiye eriştiğinde, önem özniteliği kaybolur. Bu nedenle, iletiyi ileti normal olarak tanınır. Ancak, Microsoft Office Outlook veya Outlook Web Access (OWA), öznitelik önem yüksek veya dü?ük sunulur.

Neden

Önem kayıtlı bir üstbilgi RFC 4021 tanımlanan aynıdır. E-posta iletisine uçtan uca önemini göstermek için "Importance" üstbilgisi dışında birçok farklı üstbilgiler kullanılabilir. Bu üstbilgi "X-öncelik" (1-5) veya "X-MSMail-önceliği" birkaçıdır (yüksek, düşük ve normal) üstbilgisi. Ancak, Exchange Server 2007 için giden MIME iletilerini (POP/ıMAP) şu anda yalnızca "Importance" üstbilgisi sağlar. Bu nedenle, istemci, "Importance" üstbilgisi tanımıyor ve iletinin önemli olup olmadığını saptamak için alan "X-öncelik" veya "X-MSMail öncelik" alanı'nı kullanmak beklediğiniz, sorun oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange 2007 Service Pack 1 için güncelleştirme paketi 8'i yükleyin.
Exchange Server 2007 Service Pack 1 için Güncelleştirme Toplaması 8 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
Description of Update Rollup 8 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Exchange en son hizmet paketini edinme veya güncelleştirme toplaması hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Exchange Yardım konusuna bakın:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

RFC 4021 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.ietf.org/rfc/rfc4021.txt

Özellikler

Makale numarası: 958938 - Last Review: 19 Mayıs 2009 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1, Ne zaman ne ile kullanilir:
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbqfe kbhotfixrollup KB958938 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:958938

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com