Poprawka: Nie można odnaleźć liczników wydajności programu SQL Server 2005 dla wystąpienia programu Wewnętrzna baza danych systemu Windows

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 959018 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Po zainstalowaniu wewnętrznej bazy danych systemu Windows, otwórz przystawkę wydajność. Jednak nie można odnaleźć liczników wydajności Microsoft SQL Server 2005 wystąpienia wewnętrznej bazy danych systemu Windows.

Rozwiązanie

Informacje dotyczące dodatku Service pack

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy dodatek service pack dla programu SQL Server 2005. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
913089 Jak uzyskać najnowszy dodatek service pack dla programu SQL Server 2005

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy". Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w dodatku Service Pack 3 dla programu SQL Server 2005.

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft

Materiały referencyjne

Aby uzyskać 32-bitowa wersja wewnętrznej bazy danych systemu Windows, odwiedź następującą witrynę Microsoft — Centrum pobierania w sieci Web:
https://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID = 30a7365b-91 c 5 4 c 28-85a5-9ab861168c0e
Aby uzyskać wersję 64 x wewnętrznej bazy danych systemu Windows, odwiedź następującą witrynę Microsoft — Centrum pobierania w sieci Web:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=de6b898b-1e59-4571-a301-d26fb39d6d9f
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 959018 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Internal Database
Słowa kluczowe: 
kbtshoot kbsql2005engine kbExpertiseAdvanced kbfix kbbug kbmt KB959018 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:959018

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com