(Word.msp, Wordconv.msp) Word 2007 düzeltme paketi: 16 Aralık 2008

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 959645 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft Office Word 2007 16 Aralık 2008 tarihli düzeltme paketinde giderilen sorunlar anlatılmaktadır.

Giriş

Bu düzeltme paketinin giderdiği sorunlar

Bu düzeltme paketi daha önce bir Microsoft Bilgi Bankası makalesinde belgelenmemiş aşağıdaki sorunları giderir:
 • Şu senaryoyu inceleyin:
  • Word 2007 belgesi XML öğeleri seçili metne uygular.
  • Belgeyi seçerek korumak belgede düzenleme yalnızca bu tür izin: değişikliği yok (salt okunur)sınırla biçimlendirme ve Düzen görev bölmesinde onay kutusu.
  • Belgeyi, .docx) biçiminde kaydedin.
  Bu senaryoda, Word 2007'de, belgeyi yeniden açtığınızda değişiklikleri XML etiketleri dışında beklenmedik bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Atanmış olan birçok TCP/IP bağlantı noktası olan bir ağ yazıcısı yok. TCP/IP bağlantı noktalarını kullanarak bir 2007 Office dosyasını yazdırmak için bu yazıcıyı kullanmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
  Seçili yazıcı ile ilgili bir sorun vardır. Bu yazıcıyı yeniden yüklemeniz gerekebilir. Yeniden deneyin veya farklı bir yazıcı kullanın.
 • E-posta iletilerini HTML biçiminde olan ve Office Outlook 2003'te doğru görüntülenir, Outlook 2007'de beklendiği gibi görüntülenmeyebilir.

  E-posta iletileri Outlook 2007 için HTML işleme altyapısı tarafından desteklenmeyen bir CSS özelliğini kullandığınızda, bu sorun oluşur.
 • Word 2007'de, bir ağ paylaşımından bir makro içeren bir belge açın. Bu durumda, Applicaiton.OrganizerRename yöntemini kullanan bir makroyu çalıştırmayı denediğinizde, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
  Dosya kullanımda
  Not Word belgesi, yerel bilgisayarda depolanıyorsa, bu sorun oluşmaz.
 • Şu senaryoyu inceleyin:
  • Word 2007 belgesi, metin kutusunu çerçeveye dönüştürme ve sonra çerçevenin içinde bir şekil ekleyin.
  • Daha sonra aynı çerçeve içinde başka bir şekil ekleyin. Veya, varolan şeklini biçimlendirmek. Örneğin, çerçeve bir başka bir dolgu rengini belirtin.
  Bu senaryoda, şekli kareye beklenmedik biçimde önceden eklenen çerçevenin taşır.
 • Alıcının e-posta iletisinin, farenin sağ düğmesiyle tıklattığınızda Outlook 2007'de, akıllı etiket No ek eylemler bulunan beklenmedik biçimde Ek bir eylem menüsünde görünmesini görebilirsiniz.
 • Word 2007'de, bir belge programlı olarak oluşturun. Bu belge, belge içinde belge değişkenlerini gösterecek şekilde DocVariable alanı içeriyor. Belge .docx biçiminde kaydettikten sonra belge içeriği yanlış görüntülenebilir.
 • Bir yazıcı <a1>Yönlendirme</a1> özelliğini, Yatay olarak ayarlayın. Bu durumda, e-posta iletisine Outlook 2007'de yazdırmak için bu yazıcıyı kullanmak için ileti gövdesi konumunu hatalı olarak yazdırılır.
 • Word 2007'de salt okunur olarak bir belge açıldığında, katıştırılmış içindeki simgeler olarak görüntülenen belge açılamıyor. Katıştırılmış bir simge belge nesneleri bile içeren Word belgesini salt okunur olarak işaretli olduğunda açılmak üzere etkinleştirmek için değişiklik olur. PowerPoint'te, benzer BIR değişiklik yapıldı.
 • Şu senaryoyu inceleyin:
  • Word 2007'de, yeni bir belge Kaydederken bağlantıları güncelleştir seçeneğini seçin ve sonra boş bir belge .docx biçiminde bir konuma kaydedin.
  • Daha sonra bu yeni belgede belirtilen dosyaya bir köprü ekleyin ve bu belgeyi yeni bir konuma <a1>.docx</a1> biçiminde kaydedin.
  Bu senaryoda, Word 2007'de köprüyü içeren belgeyi açın, bağlantıyı oluşturmak için CTRL + Tıklat tuşuna bastığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
  Belirtilen dosya açılamıyor
 • Word 2007 belgesinde paragrafı gövde metninde ListNum alanı ve madde işaretleri veya numaralar kullandığınızda ListNum alanı yanlış görüntülenebilir veya alanları kaybolabilir.
 • Bir belgeyi Word 2007'de tablo kopyalama ve sonra Özel Yapıştır seçeneği tablo bir PowerPoint 2007 sunusu bir Microsoft Office Word belgesi nesne olarak yapıştırmak için kullanın. Daha sonra PowerPoint sunusunu bir tabloda düzenleyin. Bu durumda, tablonun boyutunu beklenmedik biçimde değiştirilebilir.
 • Şu senaryoyu inceleyin:
  • Aynı klasöre kaydedilmesini üç Word 2007 belgeleri var. Ilk belgeyi ikinci belgeye bir köprü ve üçüncü bir belge için bir köprü ikinci belgede yer alır.
  • Ilk belgeyi açın ve Word 2007'de ikinci belgeyi açmak için köprüyü tıklatın.
  • Ikinci belgeyi, farklı bir klasöre kaydedin.
  Bu senaryoda, ikinci üçüncü bir belge belgeye köprü ikinci belgeyi şimdi bulunduğu klasöre işaret üçüncü bir belge yolunun doğru yerine bulunur.

  Not Tüm belgeleri yalnızca .doc biçiminde kaydedildiğinde, bu sorun oluşur.
 • XML öznitelik değerleri, Word 2007 .docx Word 2003'te dosyaları açma ve Office Uyumluluk Paketi yüklü, 256 karakterle kesilir.
 • Toplantı isteği içinde gönderilen resimler görüntülenmez. (Simge yerine görünür.)
 • 959630Adres-mektup birleştirmeyi gerçekleştirdiğinizde sonra 2007 belge yalnızca doğru bir koşulu, ıncludetext alanı içeren IF deyimini bir ıncludetext alanı eklediğinizde, Word kaldırılıyor
 • 961812Lotus Notes bağlantılar Outlook 2007 veya Word 2007'de tıklatılabilir değildir.

Daha fazla bilgi

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak, bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunları gidermesi amaçlanmaktadır. Bu düzeltmenin yalnızca bu makalede açıklanan sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltmeyi yüklemek için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz.

Kayıt defteri Bilgileri

Bu paketteki düzeltmelerden birini kullanabilmek için kayıt defterinde herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmez.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltme, bir ürünü en son sürüme tam olarak güncelleştirmek için gerekli olan dosyaları içermeyebilir. Bu düzeltme, yalnızca bu makalede listelenen sorunları düzeltmek için ihtiyacınız olan dosyaları içerir.

Bu düzeltme paketinin genel sürümü, düzeltme paketini yüklemek için bir Microsoft Windows Installer paketi kullanır. Bu dosyalarla ilgili tarihler ve saatler aşağıdaki tabloda UTC (Eşgüdümlü Evrensel Saat) kullanılarak listelenmiştir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde tarih yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve saat öğesinde saat dilimi sekmesini kullanın.

Karşıdan yükleme bilgileri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Office-kb959645-fullfile-x 86-glb.exe12.0.6336.500015,987,22411 Ara 200817: 27X86
Microsoft Windows ınstaller .msp dosyası bilgileri
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Word.mspUygulanamaz13,221,37611 Ara 200800: 23Uygulanamaz
Wordconv.mspUygulanamaz6,473,21611 Ara 200800: 23Uygulanamaz
Düzeltme dosyası bilgileri

Word.msp dosya bilgileri

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Msword.olb12.0.6300.5000768,02407 Ara 200701: 05X86
WINWORD.EXE12.0.6336.5000347,48811 Ara 200801: 06X86
Wwlib.dll12.0.6336.500017,500,00011 Ara 200801: 06X86

Wordconv.msp dosya bilgileri

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAATPlatform
Wordcnv.dll12.0.6336.50004,285,28011 Ara 200800: 33X86
Wordconv.exe12.0.6300.500024,58413 Ara 200701: 08X86

Referanslar

Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 959645 - Last Review: 23 Şubat 2009 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Word 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe kbhotfixrollup kbautohotfix kbhotfixserver KB959645 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:959645

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com