Při spuštění aplikace používající funkci HttpSendRequest WinHTTP API nebo WinINet API k odesílání požadavků protokol SSL (Secure Sockets Layer) v aktualizaci Service Pack 3 dochází k problému nevracení paměti

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 959658 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Máte aplikace používající funkci HttpSendRequest WinHTTP API nebo Windows Internet (WinINet) API odeslat požadavek protokol SSL (Secure Sockets Layer) (SSL). Při spuštění této aplikace ve Windows XP Service Pack 3 (SP3) pro některé čas všimnout, že snižuje výkon systému. Toto snížení dochází z důvodu nevracení paměti v aplikaci.

Když nastane problém nevracení paměti všimnout následujících problémů:
  • V nástroji Sledování výkonu systému (Perfmon.exe) zvyšuje využití paměti pro proces, který používá funkci HttpSendRequest lineárně.
  • V okně programu, zvyšuje využití paměti.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože se zavádí nový kód dekódování funkce Crypt32.dll ovladač používaný WinINet API nebo podle WinHTTP API Windows XP SP3. Toto je vnitřní struktura přidělené paměti, ale nikdy uvolněny přidělení. Proto úniku 160 bajtů paměti při každém požadavku SSL.

Řešení

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musíte mít v počítači nainstalována aktualizace Windows XP Service Pack 3.Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
322389získání nejnovější aktualizace Service Pack pro systém Windows XP

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix bude třeba restartovat počítač.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava Hotfix nenahrazuje žádné další opravy Hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
Windows XP s aktualizací Service Pack 3 pro x 86 verze
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Crypt32.dll5.131.2600.5707599,04007. Listopadu 200808: 34X86

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace o WinHTTP API naleznete na následujícím webu:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa382925.aspx
Další informace o WinINet API naleznete na následujícím webu:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa383630(VS.85).aspx
Další informace o portu aplikací WinINet WinHTTP naleznete na následujícím webu:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa384068(VS.85).aspx
Další informace o funkci HttpSendRequest na následujícím webu:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa384247(VS.85).aspx

Vlastnosti

ID článku: 959658 - Poslední aktualizace: 13. ledna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbautohotfix kbexpertiseinter kbfix kbbug kbsurveynew kbqfe kbhotfixserver KB959658 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:959658

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com