Žádné e-mailová zpráva je odeslána po dokončení Průvodce vytvořením rychlé kampaně, i když použita hotfix 954673 Microsoft Dynamics CRM 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 959775 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0 spustit Průvodce vytvořením rychlé kampaně na některé kontakty nebo na některé účty, která není vlastněna daným uživatelem, který je přihlášen k počítači. Vytvořit e-mailové aktivity kampaně budou odeslány po dokončení Průvodce vytvořením rychlé kampaně. Po dokončení Průvodce vytvořením rychlé kampaně však není odeslána e-mailové zprávy.

K tomuto problému dochází, pokud vlastník rychlé kampaně na přiřazené role nemá oprávnění "Odeslat E-mail jako jiný uživatel".

Pokud otevřete rychlé kampaně a potom klepněte na tlačítko Kontakty vyloučené zobrazí následující zpráva elektronické pošty:
Přihlášený uživatel nemá příslušná bezpečnostní oprávnění k zobrazení těchto záznamů nebo k provedení konkrétní akce.
Sloupec Id důvod navíc zobrazí 0x80040220.

K tomuto problému dochází, i když použity opravy hotfix 954673.
Další informace o opravě hotfix 954673 klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
954673E-mailová zpráva není odeslána po dokončení rychlé kampaně průvodce vytvořte v aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0

Řešení

Instalační program aktualizace je k dispozici od společnosti Microsoft. Při instalaci aplikace Microsoft Dynamics CRM 4.0 nebo při upgradu na aplikaci Microsoft Dynamics CRM 4.0, můžete vyhledat aktualizace instalačního programu. Pokud vyberte možnost vyhledat aktualizace instalačního programu aplikace stažení všech aktualizací nové nastavení a platí aktualizace instalačního programu k instalaci je spuštěn proces instalace.

Informace o instalaci

Chcete-li získat tuto opravu použijte možnost aktualizace instalace souborů během instalace Microsoft Dynamics CRM 4.0. Další informace o použití možnost aktualizovat instalační soubory nebo ruční stažení aktualizace instalace klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
948917Jak získat aktualizace instalace pro Microsoft Dynamics CRM 4.0

Požadavky

Neexistují žádné požadavky.

Informace o odinstalaci

Instalační program aktualizace nelze odebrat.

Vlastnosti

ID článku: 959775 - Poslední aktualizace: 11. prosince 2008 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmt kberrmsg kbfix kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbexpertiseinter KB959775 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:959775

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com