Microsoft Dynamics CRM 4.0 düzeltme 954673 uygulanan bile, Hızlı Kampanya Oluşturma Sihirbazı'nı tamamladıktan sonra yok bir e-posta iletisi gönderilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 959775 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics CRM 4.0 içinde bilgisayara oturum açan kullanıcının sahibi olduğu olmayan bazı hesaplar veya bazı kişileri Hızlı Kampanya Oluşturma Sihirbazı'nı çalıştırın. Hızlı Kampanya Oluşturma Sihirbazı tamamlandığında, gönderilecek bir kampanya için e-posta aktivitesi yarat Ancak, Hızlı Kampanya Oluşturma Sihirbazı'nı tamamladıktan sonra e-posta iletisi gönderilmez.

Hızlı kampanyanın sahibi "Başka bir kullanıcı olarak e-posta Gönder" izni atanan roller biri yoksa, bu sorun oluşur.

Hızlı kampanyayı açın ve sonra da <a2>Kişiler dışlanan</a2>'ı tıklatın, aşağıdaki e-posta iletisini alırsınız:
Oturum açan kullanıcının, bu kayıtları görüntülemek veya bu belirli bir eylemi gerçekleştirmek için uygun güvenlik izinleri yok.
Ayrıca, Neden kimliği sütunu 0x80040220 görüntüler.

<a1>Düzeltme</a1> 954673 uygulanmış olsa bile bu sorun oluşur.
<a1>Düzeltme</a1> 954673 hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
954673Hızlı Kampanya Oluşturma Sihirbazı Microsoft Dynamics CRM 4. 0'nı tamamladıktan sonra e-posta iletisi gönderilmez

Çözüm

Kur bir güncelleştirme Microsoft'tan edinilebilir. Microsoft Dynamics CRM 4. 0'ı yüklediğinizde veya Microsoft Dynamics CRM 4. 0'a yükselttiğinizde, Kurulum güncelleştirmelerini denetleyebilirsiniz. Kur güncelleştirmelerini denetlemek için bu seçeneği seçerseniz, uygulama kurulum yeni güncelleştirmeler karşıdan yükler ve Kur işlemi çalışırken, Kur güncelleştirmeleri yüklemeye uygular.

Yükleme bilgileri

Bu düzeltmeyi edinmek için <a0></a0>, Microsoft Dynamics CRM 4.0 Kur sırasında yükleme dosyaları güncelleştirmesi seçeneğini kullanın. Yükleme dosyaları Güncelleştir seçeneğini kullanın veya el ile Kur güncelleştirme karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
948917Microsoft Dynamics CRM 4.0 için kurulum güncelleştirmelerini edinme

ÖNKOŞULLAR

Herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Kaldırma bilgileri

Kur güncelleştirme kaldırılamıyor.

Özellikler

Makale numarası: 959775 - Last Review: 11 Aralık 2008 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kberrmsg kbfix kbsurveynew kbmbsmigrate kbqfe kbexpertiseinter KB959775 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:959775

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com