Opis pakietu poprawek dla programu PowerPoint 2007 (PowerPoint.msp): 16 grudnia 2008 r.

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 960312 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule opisano problemy Microsoft Office PowerPoint 2007, które zostały naprawione w pakiecie poprawek z 16 grudnia 2008.

WPROWADZENIE

Problemy, które ten pakiet poprawek

Ten pakiet poprawek rozwiązuje następujące problemy, które dotychczas nie zostały udokumentowane w artykule bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
 • Rozważmy następujący scenariusz:
  • Masz prezentacji programu PowerPoint 2007 zawierająca łącza do wielu wykresów programu Microsoft Office Excel i prezentacji jest ustawiona, aby ręcznie zaktualizować łącza. Podczas otwierania prezentacji jednak wystąpić problemy z wydajnością.
  • Zastosuj poprawkę 958720.
  • Otwórz prezentację, bez klikania Aktualizowanie łączy w programie PowerPoint 2007. Następnie Włącz makra do prezentacji.
  W tym scenariuszu podczas próby uruchomienia Prezentacje)x).UpdateLinks Funkcja aktualizacji łączy w prezentacji programu PowerPoint 2007 może ulec awarii.
 • Po zamknięciu prezentacji programu PowerPoint 2007, PowerPoint 2007 może ulec awarii.
 • W prezentacji programu PowerPoint 2007 podczas próby programowego użyć obiektu ActivePresentation.Fonts odczytać nazwy czcionki obiektu, wartości null mogą być zwracane nieoczekiwanie nazwę czcionki.
 • Spróbuj drukować przy użyciu drukarki kolorowej prezentacji programu PowerPoint 2007. W tym przypadku wartość domyślna Kolor/Skala szarości w polu Drukuj to okno dialogowe Kolor. Jednak podczas ustawiania drukarki do drukowania prezentacji w skali odcieni szarości w Właściwości Drukarka kolorowa wartości w oknie dialogowym Kolor/Skala szarości pole jest nadal Kolor.

Więcej informacji

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do rozwiązania problemów opisanych w tym artykule. Poprawkę tę należy stosować tylko w systemach których występują problemy opisane w tym artykule. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeśli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca, aby poczekać na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Ta sekcja nie jest wyświetlany, skontaktuj się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykłe technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Nie ma żadnych wymagań wstępnych instalacji tej poprawki.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Nie trzeba ponownie uruchomić komputer po zastosowaniu tej poprawki.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje wcześniej wydanej poprawki.

Informacje dotyczące rejestru

Aby skorzystać z jednej z poprawek w tym pakiecie, nie trzeba wprowadzać żadnych zmian w rejestrze.

Informacje o pliku

Ta poprawka nie może zawierać wszystkich plików niezbędnych do pełnej aktualizacji produktu do nowszej kompilacji. Ta poprawka zawiera tylko pliki niezbędne do rozwiązania problemów, które są wymienione w tym artykule.

Wersja globalna tego pakietu poprawek używa pakietu Instalator systemu Microsoft Windows do zainstalowania pakietu poprawek. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wymienione w poniższej tabeli skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas przeglądania informacji o pliku są one konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w aplecie Data i godzina w Panelu sterowania.

Informacje dotyczące pobierania

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Office-kb960312-fullfile-x 86-glb.exe12.0.6335.50006,187,90405-Gru-200809: 50x 86


Informacje dotyczące plików msp Instalator systemu Microsoft Windows

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
PowerPoint.mspNie dotyczy6,772,22404-Gru-200819: 41Nie dotyczy


Informacje o poprawce
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Microsoft.Office.Interop.PowerPoint.dll12.0.6300.5000250,92807-Gru-200700: 17x 86
Msppt.olb12.0.6300.5000265,79207-Gru-200700: 17x 86
Powerpnt.exe ma12.0.6300.5000467,49612-Gru-200723: 42x 86
Ppcore.dll12.0.6335.50008,000,88003-Gru-200816: 12x 86

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji dotyczących terminologii aktualizacji oprogramowania kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 960312 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office PowerPoint 2007
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe kbhotfixrollup kbautohotfix kbhotfixserver kbmt KB960312 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:960312

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com