Artikli ID: 960353 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sellel veebilehel

KOKKUVÕTE

Rakenduse Microsoft Silverlight jaoks on saadaval värskendus. See värskendus pakub uut järku, mis on Silverlighti varasema versiooni täiendus. See värskendus sisaldub Silverlighti praeguses installeris. Kui teie arvutisse ei ole Silverlighti installitud, siis pakub seda installerit teile rakendus Microsoft Update või Windows Server Update Services (WSUS).

See värskendus parandab kandja ja juurdepääsu stabiilsust. See värskendus on tagasiühilduv rakendustega, mis loodi Silverlighti varasematele versioonidele tuginedes.

Installiteave

Värskendust on võimalik hankida järgmistest allikatest.

Microsoft Silverlighti sait

Silverlighti installer sisaldab lisaks käesolevale värskendusele ka kõiki varasemaid värskendusi. Silverlighti värskeima versiooni installimiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/silverlight/resources/install.aspx?v=2.0

Rakendus Microsoft Update

See värskendus on samuti saadaval rakenduse Microsoft Update kasutajatele. Kui teie arvutisse on installitud Silverlighti varasem versioon, siis pakutakse teile seda värskendusena ?Värskendus Microsoft Silverlightile (TB 960353).?

Silverlight sisaldab automaatset värskendusmehhanismi. WSUS-paketis on see mehhanism vaikimisi keelatud. Edasisi värskendusi pakutakse rakenduse WSUS värskenduste kaudu.

LISATEAVE

Microsoft Silverlight on mitmebrauseriline segakeskkonna lisandmoodul, mis edastab veebis järgmise põlvkonna Microsoft .NET-i põhiseid meediakogemusi ja rikkalike interaktiivseid rakendusi. Lisateabe saamiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://www.microsoft.com/silverlight/faq.aspx
Selles artiklis nimetatud teiste tootjate tooted on valmistatud Microsoftist sõltumatute ettevõtjate poolt. Microsoft ei anna nende toodete toimivuse ja usaldusväärsuse kohta ei otseseid ega kaudseid garantiisid.

Atribuudid

Artikli ID: 960353 - Viimati läbi vaadatud: 2. märts 2009 - Redaktsioon: 1.1
KEHTIB JÄRGMISE LÕIGU KOHTA:
  • Microsoft Silverlight 1.0 for Windows
  • Microsoft Silverlight 1.0 for Macintosh
Märksõnad: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbqfe kbfix KB960353

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com