Makale numarası: 960353 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

™zet

Microsoft Silverlight için bir güncelleştirme kullanıma hazır durumdadır. Bu güncelleştirme, Silverlight’ın daha önceki sürümlerini yükselten yeni bir yapı sunar. Söz konusu güncelleştirme geçerli Silverlight yükleyicilerine eklenmiştir. Bilgisayarınızda Silverlight yüklü değilse, yükleyici size Microsoft Update veya Windows Server Update Services (WSUS) tarafından önerilir.

Bu güncelleştirme, medya ve erişilebilirlik yeniliklerini içermektedir. Güncelleştirme, Silverlight’ın daha önceki sürümlerinde oluşturulan uygulamalarla geriye dönük olarak uyumludur.

Yükleme bilgileri

Bu güncelleştirme aşağıdaki kaynaklardan elde edinilebilir.

Microsoft Silverlight sitesi

Silverlight yükleyicisi, bu güncelleştirmenin yanı sıra önceki güncelleştirmelerin tümünü kapsamaktadır. Silverlight’ın en son sürümünü otomatik olarak yüklemek için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/silverlight/resources/install.aspx?v=2.0

Microsoft Update

Bu güncelleştirme ayrıca Microsoft Update kullanıcılarına da sağlanmaktadır. Makinenizde Silverlight’ın daha önceki bir sürümü yüklüyse, bu güncelleştirme size "Microsoft Silverlight Güncelleştirmesi (KB 960353)" olarak sunulur.

Silverlight, bir otomatik güncelleştirme mekanizmasına sahiptir. Bu mekanizma, WSUS paketinde varsayılan olarak devre dışı bırakılmıştır. Daha sonraki güncelleştirmeler, WSUS güncelleştirmeleri aracılığıyla sağlanacaktır.

Daha fazla bilgi

Microsoft Silverlight, bir sonraki nesil Microsoft .NET tabanlı medya deneyimleri ve zengin etkileşimli Web uygulamaları sağlamayı amaçlayan, platformlar arası ve çoklu platformda çalışan bir eklentidir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/silverlight/faq.aspx
Bu makalede adı geçen üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performansı veya güvenilirliği ile ilgili zımni veya başka türlü hiçbir garanti vermez.

Özellikler

Makale numarası: 960353 - Last Review: 27 Şubat 2009 Cuma - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Silverlight 1.0 for Windows
  • Microsoft Silverlight 1.0 for Macintosh
Anahtar Kelimeler: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbqfe kbfix KB960353

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com