Номер статті: 960353 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

Доступне оновлення для Microsoft Silverlight. У цьому оновленні міститься нове складання Silverlight, яке є оновленням для його попередніх версій. Це оновлення включено до поточних інсталяторів Silverlight. Якщо на комп’ютері не інстальовано Silverlight, інсталятор буде запропоновано службою Microsoft Update або службами Windows Server Update Services.

До цього оновлення включено вдосконалення стабільності для мультимедіа і спеціальних можливостей. Це оновлення зворотно сумісне із застосунками, створеними для попередніх версій Silverlight.

Відомості інсталяції

Це оновлення можна отримати з таких джерел:

веб-сайт Microsoft Silverlight

Разом з цим оновленням до інсталятора Silverlight включені всі попередні оновлення. Щоб установити останню версію Silverlight, відвідайте такий веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.microsoft.com/silverlight/resources/install.aspx?v=2.0

Microsoft Update

Це оновлення також доступне користувачам служби Microsoft Update. Якщо на комп’ютері інстальовано попередню версію Silverlight, це оновлення буде запропоновано як "Оновлення для Microsoft Silverlight (KB 960353)".

Silverlight містить механізм автоматичного оновлення. За промовчанням цей механізм вимкнено у пакеті служб WSUS. Подальші оновлення надаватимуться службами WSUS.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Microsoft Silverlight – це компонент, який працює з різними браузерами у багатьох середовищах, призначений для передачі мультимедіа наступного покоління на основі Microsoft .NET і програм розширеної інтерактивності. Додаткові відомості можна отримати на веб-сайті Майкрософт за адресою:
http://www.microsoft.com/silverlight/faq.aspx
Виробники продуктів, обговорюваних у цій статті, не залежать від корпорації Майкрософт. Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 960353 - Востаннє переглянуто: 2 березня 2009 р. - Редакція: 1.1
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
  • Microsoft Silverlight 1.0 for Windows
  • Microsoft Silverlight 1.0 for Macintosh
Ключові слова: 
kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbqfe kbfix KB960353

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com