Office Communicator 2007 nemůže zabránit řízení nastavení přesměrování volání

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 960424 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Popis problému

Office Communicator 2007 nemůže zabránit řízení nastavení přesměrování volání. V některých případech bude přepsána Office Communicator 2007 soukromé pobočkové Ústředny dál nastavení. To způsobí ztrátu některých důležitých hovorů.

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, musíte nejprve nainstalovat aktualizaci popsanou v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base 957465. Další informace získáte kliknutím na číslo článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
957465 Popis balíčku kumulativní opravy hotfix Communicator 2007: 19. prosince 2008
Potom je nutné povolit nové zásady, které tato aktualizace poskytuje. Tato zásada zakáže předávání nastavení pro vzdálené řízení volání uživatele z Office Communicator volání. Pokud je tato zásada použita, Office Communicator již řídí nastavení přesměrování na pobočkovou Ústřednu.

Chcete-li povolit tuto zásadu pro vás, přejděte "Automatická oprava"oddíl po instalaci aktualizace. Pokud by spíše povolíte tuto zásadu sami, přejděte "Chtěl bych si to opravit sám"oddíl po instalaci aktualizace.

Automatická oprava

Zásady povolit automaticky, klepněte na odkaz Opravit tento problém . Potom klepněte na tlačítko Spustit v dialogovém okně Stažení souboru a postupujte podle pokynů průvodce.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit1
Opravit tento problém
Oprava 50034
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets fixit2


Poznámka: Tento průvodce bude zřejmě jen v angličtině; automatická oprava však také funguje pro ostatní jazykové verze systému Windows.

Poznámka: Pokud právě nejste u počítače, který má tyto potíže, automatickou opravu můžete uložit na jednotku flash nebo na disk CD a potom ji spustit v počítači, který má tyto potíže.

Nyní přejděte "Yl problém?" .

Chtěl bych si to opravit sám

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které popisují úpravu registru. Při nesprávné úpravě registru však mohou nastat závažné problémy. Proto postupujte přesně podle následujících kroků. Pro zvýšení ochrany proveďte před úpravami zálohu registru. Pokud pak dojde k potížím, budete moci registr obnovit. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup zálohování a obnovení registru v systému Windows

Chcete-li tuto zásadu, postupujte takto:
  1. Klepněte na tlačítko Start, klepněte na tlačítko Spustit, typ regedita potom klepněte na tlačítko OK.
  2. Vyhledejte a vyberte následující podklíč registru:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Communicator\
  3. V nabídce Úpravy přejděte na příkazNovýa klepněte na příkaz Hodnota DWORD.
  4. Zadejte příkaz DisableRCCForwardinga thenpress ENTER.
  5. Klepněte pravým tlačítkem DisableRCCForwarding, andthen klepněte na změnit.
  6. Do pole Údaj hodnoty zadejte1a potom klepněte na tlačítko OK.
  7. Ukončete Editor registru.
Nyní přejděte "Yl problém?" .

Byly potíže vyřešeny?

Zkontrolujte, zda byl problém vyřešen. Pokud ano, jste hotovi s tímto článkem. Pokud není, je možné Obraťte se na podporu.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 960424 - Poslední aktualizace: 19. listopadu 2013 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communicator 2007
Klíčová slova: 
kbmsifixme kbfixme kbsurveynew kbqfe kbfix kbbug kbexpertisebeginner kbmt KB960424 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 960424

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com