Nie można zapobiec kontrolę wywołań, przekazywanie ustawień pakietu Office Communicator 2007

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 960424 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Opis problemu

Nie można zapobiec kontrolowanie wywołanie Office Communicator 2007 Ustawienia przesyłania dalej. W niektórych scenariuszach zastąpi Office Communicator 2007 Prywatne oddział Exchange (PBX) przekazywanie ustawień. To spowoduje utratę niektóre ważne wywołań.

Rozdzielczość

Aby rozwiązać ten problem, należy najpierw zainstalować aktualizację, która jest opisane w artykule bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base 957465. Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu w programie Microsoft Bazy wiedzy Knowledge Base:
957465Opis pakietu zbiorczego poprawek dla programu Communicator 2007: 19 grudnia 2008 r.
Następnie należy włączyć nowe zasady, która udostępnia tę aktualizację. Ta zasada wyłącza wywołanie przekazywanie ustawień z Office Communicator zdalnego Wywołanie formantu użytkownika. Po zastosowaniu tej zasady Office Communicator nie kontroluje przesyłania dalej Ustawienia urządzenia PBX.

Aby automatycznie włączyć tę zasadę można przejść do "Automatyczne rozwiązywanie problemu"sekcji po zainstalowaniu tej aktualizacji. Aby samodzielnie włączyć tę zasadę, przejdź do "Pozwól mi rozwiązać samodzielnie"sekcji po zainstalowaniu tej aktualizacji.

Automatyczne rozwiązywanie problemu

Aby automatycznie włączyć tę zasadę, kliknij przycisk Rozwiąż ten problem łącze. Następnie kliknij przycisk Uruchom w Pobieranie pliku okno dialogowe pole, a następnie wykonaj kroki w kreatorze.

Rozwiąż ten problem
Microsoft Fix it 50034


Uwaga Ten kreator może być w języku angielskim Jednak poprawka automatyczna działa również w innych wersjach językowych systemu Windows.

Uwaga Jeśli nie masz na komputerze, którego dotyczy problem, można zapisać tę poprawkę automatyczną na dysku flash lub dysku CD i uruchom go na komputerze, którego dotyczy problem.

Teraz przejdź do "Ten problem został rozwiązany?" sekcja.

Pozwól mi rozwiązać samodzielnie

Ważne Niniejszej sekcji, metodzie lub zadania zawiera kroki, które informacje do Modyfikacja rejestru. Jednakże, może spowodować poważne problemy, jeśli modyfikujesz Rejestr niepoprawnie. W związku z tym upewnij się, wykonaj następujące kroki ostrożnie. Aby zapewnić dodatkową ochronę kopii zapasowej rejestru przed przystąpieniem do modyfikacji. Następnie można przywrócić rejestr w przypadku wystąpienia problemu. Aby uzyskać więcej informacji temat Tworzenie kopii zapasowych i przywracania rejestru, kliknij następujący artykuł numer w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322756 Jak wykonać kopię zapasową i przywrócić rejestr w systemie Windows

Aby samodzielnie włączyć tę zasadę, należy wykonać te kroki:
  1. Kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, Typ regedit, a następnie kliknij przycisk OK.
  2. Zlokalizuj i kliknij następujący podklucz rejestru:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Policies\Microsoft\Communicator\
  3. Na Edycja menu, wskażNowy, a następnie kliknij przycisk Wartość DWORD.
  4. Typ DisableRCCForwarding, a następnie Naciśnij klawisz ENTER.
  5. Kliknij prawym przyciskiem myszy DisableRCCForwarding, i następnie kliknij przycisk Modyfikowanie.
  6. W Wartość danych pole typu1, a następnie kliknij przycisk OK.
  7. Zamknij Edytor rejestru.
Teraz przejdź do "Ten problem został rozwiązany?" sekcja.

Ten problem został rozwiązany?

Sprawdź, czy problem został rozwiązany. Jeśli problem został rozwiązany, to koniec pracy z niniejszym artykułem. Jeśli nie został rozwiązany, możesz Skontaktuj się z obsługą.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft, które są wymienione w sekcji "Dotyczy".
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 960424 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Communicator 2007
Słowa kluczowe: 
kbMSIFixMe kbFixMe kbsurveynew kbqfe kbfix kbbug kbExpertiseBeginner kbmt KB960424 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:960424

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com