Majetek řady katalogu synchronizace Service z System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 1 nemůže připojit k databázi System Center Configuration Manager nainstalované na SQL Server 2005 pojmenované instance

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 960448 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Předpokládejme následující situaci:
  • System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack (SP1) serveru nainstalována.
  • Je nainstalován SQL Server 2005 s názvem instance databáze System Center Configuration Manager.
  • Nainstalovat majetek řady synchronizace bod na serveru.
V tomto scénáři službu synchronizace katalogu řady majetek nemůže připojit k databázi System Center Configuration Manager. Kromě toho některé protokolování je přidán do souboru AIUpdateSvc.log.

Poznámka: Tomuto problému nedochází, pokud je nainstalovaný na SQL server 2005 výchozí instance databáze System Center Configuration Manager.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože službu synchronizace katalogu řady majetek nepovažuje scénář Pojmenovaná instance při přímo dotazy informace serveru SQL a informace databáze z následujícího klíče registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SMS\AIUS

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft System Center Správce konfigurace 2007, dostupné z tohoto webu společnosti Microsoft: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=3318741a-c038-4ab1-852a-e9c13f8a8140
Seznam problémů, které jsou vyřešeny v této aktualizaci service pack klepněte na následující číslo článku v Knowledgebase Microsoft:
971348Seznam oprav hotfix a aktualizace, které jsou obsaženy v System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 2

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Tuto opravu hotfix instalujte pouze do systémů, ve kterých dochází k potížím popsaným v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Pokud Vás tento problém závažně nepostihuje, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Pokud tento oddíl nevidíte, obraťte se na Technickou podpora společnosti Microsoft pro získání opravy hotfix.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Požadavky

Chcete-li použít tuto opravu hotfix, musíte mít System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 1 nainstalována.
Poznámka: Tento problém vyřešíte instalací této opravy hotfix na System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 1 majetek řady synchronizace body.

Požadavek na restartování

Po instalaci této opravy hotfix není třeba počítač restartovat.

Informace o nahrazení opravy hotfix

Tato oprava hotfix nenahrazuje dříve vydanou opravu hotfix.

INFORMACE O SOUBORECH

Anglická verze této opravy hotfix má následující (nebo pozdější) atributy souborů. Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v položce datum a čas v ovládacím.
System Center Správce konfigurace 2007 Service Pack 1
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Aiupdatesvc.exe4.0.6221.113793,02408 Leden 200912: 51X86
Aius.msiNelze použít1,436,67230. Listopadu 200821: 00Nelze použít
Poznámka: Informace o atributu souboru platí pro platformy x 86 a x 64.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Další informace

Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané při popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 960448 - Poslední aktualizace: 26. ledna 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft System Center Configuration Manager 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbautohotfix kbsurveynew kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe kbpubtypekc KB960448 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:960448

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com