Položku Bluetooth v Ovládacích panelech v počítači se systémem Windows Vista SP2 nefunguje podle očekávání, když klepnete na položku

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 960531 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Popis problému

Klepnutím na položku Bluetooth v Ovládacích panelech v počítači se systémem Windows Vista Service Pack 2 (SP2), na položku Bluetooth nefunguje očekávaným způsobem. Nelze tedy nastavit nové zařízení Bluetooth. Podobně nelze zobrazit ani upravit nastavení existující zařízení Bluetooth.

K tomuto problému dochází, pokud nainstalujete software Bluetooth jiného výrobce v počítači a potom nainstalovat aktualizaci SP2 systému Windows Vista.

Poznámka: Dojde-li k tomuto problému, může mít dvě položky Bluetooth v Ovládacích panelech. Jedna z těchto položek zboží Bluetooth, který byl nainstalován software Bluetooth jiného výrobce a jiné položky, je výchozí položku Bluetooth pro systém Windows Vista. Měli ignorovat výchozí položku Bluetooth.

Chcete-li nám můžete opravit tento problém, přejděte "Oprava"oddíl. Chcete-li tyto potíže vyřešit sami, přejděte "Opravit sám"oddíl.

Oprava

Poznámka: Po spuštění tohoto řešení opravit, výchozí položku Bluetooth je skrytý. Proto je nutné použít software Bluetooth jiného výrobce konfigurace zařízení Bluetooth.

Chcete-li tento problém vyřešit automaticky, klepněte Opravatlačítko nebo odkaz. Klepněte na tlačítko Spustitv Stažení souboruDialogové okno pole a potom postupujte podle pokynů v opravě průvodci.


Tento problém odstranit
Microsoft Fix it 50010Poznámka: Tento průvodce může být v angličtině; Automatická oprava však také pracuje pro ostatní jazykové verze systému Windows.

Poznámka: Pokud nejste v počítači, který má daný problém, uložit oprava je řešení na jednotku USB flash nebo disku CD a spusťte jej v počítači, který má potíže.

Poté "To byl vyřešen?"oddíl.

Opravit sám

Důležité Tento oddíl, metoda nebo úkol obsahuje kroky, které informace o úpravě registru. Však mohou nastat závažné problémy při nesprávných úpravách registru. Proto se ujistěte, opatrně postupujte takto. Pro zvýšení ochrany před úpravami je nutné zálohujte registr. Můžete pak obnovení registru v případě, že dojde k potížím. Další informace o zálohování a obnovení registru získáte článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322756 Postup při zálohování a obnovení registru v systému Windows
Chcete-li tyto potíže vyřešit sami, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Tlačítko Start
  , typ regedit v Spustit hledání pole a stiskněte klávesu ENTER.
 2. Vyhledejte a klepněte pravým tlačítkem myši na následující podklíč registru:
  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\explorer\ControlPanel\NameSpace\ {28803F59-3A75-4058-995F-4EE5503B023C}
 3. Klepněte na tlačítko Odstranit.

  Poznámka: Pokud se zobrazí výzva k potvrzení odstranění klíče, klepněte na tlačítko Ano.
 4. V Soubor nabídky, klepněte na tlačítko Konec.


To byl vyřešen?

Zkontrolujte, zda je problém vyřešen klepnutím na položku Bluetooth v Ovládacích panelech. Pokud položku Bluetooth pracuje podle očekávání, jste hotovi s tímto článkem. Pokud problém nebyl vyřešen, můžete Obraťte se na podporu.

Vlastnosti

ID článku: 960531 - Poslední aktualizace: 24. května 2011 - Revize: 5.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Windows Vista Business
 • Windows Vista Enterprise
 • Windows Vista Home Basic
 • Windows Vista Home Premium
 • Windows Vista Ultimate
Klíčová slova: 
kbexpertisebeginner kbtshoot kbsurveynew kbmsifixme kbfixme kbmt KB960531 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:960531

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com