Microsoft онлайн застосунок-служба діагностики та інструментарій підтримки журналювання (MOSDAL)

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 960625 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Оголошення MOSDAL буде видалено з центру завантажень Майкрософт і на Інструменти та діагностики вікі до кінця серпня 2014 року. MOSDAL більше не підтримуватимуться корпорацією Майкрософт після серпня 2014 року.

Введення

Онлайн застосунок-служба центру діагностики Microsoft і підтримки інструментарій журналювання (MOSDAL) проводить діагностику мережі і збирає конфігурації системи, конфігурації мережі та відомості журналювання для додатків, які використовуються для підключення до Microsoft Office Outlook 365. Журнали та діагностичну інформацію, що інструмент створює надати дані, що допомагає технічної підтримки професіоналів виправляти неполадки конфігурації, мережі, автоматична інсталяція та інші питання, пов'язані з обслуговування. MOSDAL підтримка інструментарій збирає файли журналу, ключі реєстру і параметри конфігурації, якого потрібно багато часу і трудомісткий колекцію за допомогою окремих інструментів.

Ця стаття містить такі відомості про підтримку інструментарію MOSDAL:

Додаткові відомості

Завантажити місце

Завантажити Інструментарій підтримки MOSDAL, йти на веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://www.Microsoft.com/EN-US/Download/Details.aspx?ID=626

Системні вимоги

MOSDAL підтримка інструментарій вимагає Microsoft .NET Framework 4 (або пізнішої версії) і сумісний з усіма основними версіями в ОС Windows (Windows XP SP3 або пізнішої версії).

Примітка. застосунок-служба, такі як служби "Домен перевірку і DNS установка" та "Єдиного входу з Федерації служб Active Directory" служби, необхідно буде мати на Модуль Microsoft Azure служба Active Directory для Windows PowerShell уже інстальовано на комп'ютері. MOSDAL використовує на Azure служба Active Directory модуль для Windows PowerShell для підключення до Office 365 і збирати дані за допомогою фінансові дані, які ви надаєте в MOSDAL.

Примітки
 • Підтримуються всі 32-розрядних і 64-розрядні версії операційних системний інтегратор Windows. Однак, слід інсталювати версію MOSDAL підтримки інструментарій, що підходить для вашої операційної системи.
 • В даний Вільний час MOSDAL підтримки інструментарій несумісна з операційними системами Macintosh.

Встановленню та використанню

 1. Завантажити пакет установки MOSDAL, який підходить для мови і тип процесора (32- чи 64-розрядна) вашого комп'ютера.
 2. Видобути вміст пакет установки MOSDAL на місце, що ви можете легко отримати доступ.
 3. Запустити файл Setup.exe.

  Примітка. MOSDAL.msi файл має існувати в тій самій папці, що й Setup.exe файл.
 4. Дотримуйтесь крок за кроком інструкції, що надаються в Майстер установки.

  Інсталятор ставить інструментарію MOSDAL підтримку в зазначеному місці а потім створює клавіш для меню Пуск та стільниці, які дозволяють легко дістатися.
 5. Повний монтаж вікно з'являється після завершення інсталяції.
Примітки
 • Користувачів, які використовують попередні версії інструментарію MOSDAL підтримки необхідно видалити попередні версії, перш ніж вони спробують встановити новішу версію MOSDAL.
 • Докладну установку відомості див Readme файл у MOSDAL підтримки Toolkit.

Інструментарій функціональність

Навіщо використовувати MOSDAL підтримки інструментарій, і те, що вона може допомогти мені робити?

MOSDAL підтримка інструментарій повинні використовуватися як упереджувальний інструмент, перш ніж звертатися до онлайн представник служби підтримки клієнтів Microsoft. Якщо це можливо, використовуйте інструментарій підтримку MOSDAL в той Вільний час, що у вас виникнути проблеми або проблеми Не на роботі 365.


Які види послуг може Toolkit забезпечення MOSDAL допомогти мені з?

  Office 365
  • Електронній пошті та календарю з ролей
  • Миттєвими повідомленнями (IM) і онлайн-зустрічах з Lync онлайн
  • Офіс онлайн
  • Веб-сайти та співпраці з SharePoint Online
  • Office, професійна плюс
  • Синхронізація каталогів (лише для адміністраторів)
  • єдиний вхід (SSO) зі служб служба Active Directory Федерації (AD FS) (лише для адміністраторів)
  • Перевірка домену та налаштування DNS (лише для адміністраторів)
  • Обмін гібридних конфігурацію (лише для адміністраторів)

  Інші
  • Microsoft Live зустрічі

Нове в MOSDAL підтримки інструментарій 4,6

З випуском MOSDAL підтримки інструментарій 4.6 ми представляємо декілька нових можливостей і поліпшити власний досвід ще раз, так що користувачі (відомості про працівників) і адміністратори можуть збирати правильні дані для правильного проблеми. У цьому випуску ми постаралися зробити MOSDAL інструмент і виведіть її більш зручним для користувачів. Ми зробили поліпшень в інтерфейсі користувача (UI), щоб допомогти користувачам керівництво через процес збору даних, і ми покращили читаність багато звітів, які генерує MOSDAL. MOSDAL 4.6 містить наступні поліпшення:
 • Зміни інтерфейсу користувача: Новий інтерфейс користувача додає інформацію, яка допоможе користувачам збирати відповідні дані і зрозуміти, які дані MOSDAL збирає.
 • Менші завантажити: MOSDAL завантаження тільки Microsoft .NET Framework 4.0 та Windows Installer 3.0, якщо вони не існували в системі. Це зменшує розмір пакета інсталяції, більше половини.
 • протокол безпроводової синхронізації Exchange ActiveSync діагностики: На додаток до приймальні випробування процес служби автовизначення Exchange, MOSDAL також виконує ActiveSync підключення до випробувань. Ці аналізи виконуються послідовно, і їх результати є для перегляду у веб-форматі, подібне до такого:

  HTTPS://testconnectivity.Microsoft.com/
 • Сумісність з Microsoft Office 2013 і Microsoft Office клацніть Office умить: MOSDAL збирає дані для Microsoft Outlook 2013 і Microsoft Lync Server 2013. Крім того, якщо ви встановите Office 2013 через Office умить, MOSDAL збирає дані про усунення неполадок автоматична інсталяція Office умить і проблем з активацією.
 • Сумісності з Windows 8, Windows Server 2012 та .NET Framework 4.5: MOSDAL працює без проблем на Windows 8, Windows Server 2012 і на системах, на якому інстальовано .NET Framework 4.5.
 • WebDAV ETL компонент журналювання для SharePoint на сайті: MOSDAL збирає журнали про усунення неполадки підключення WebDAV і на сайті SharePoint.
 • Синхронізації зі служба доменів служба Active Directory, DNS домену/та обміну гібридних конфігурації звіти в XML: Багато звітів, які генерує MOSDAL знаходяться в форматі XML. Це робить їх легше читати і полегшує створення автоматизованих діагностики, щоб допомогти визначити проблеми швидше.
 • Windows мережі журналювання трасування: Трасування глобальна мережа використовує подія трасування для Windows (ETW) рамки, що надається у Windows. глобальна мережа компонентів, таких як Winsock, TCP/IP, NDIS, захоплення пакетів і так далі увійти як ETW трасування забезпечує і виділяють події, що стосуються мережевої активності. Будь-які записуваних діяльності значення може бути подія, яка заноситься до ETW. Відстеження для них мережеві компоненти і захоплює пакет можна увімкнути за допомогою контексту netsh, яка діє як ETW контролера. Щоб отримати додаткові відомості про мережу трасування перейдіть на веб-сайті Microsoft:

  глобальна мережа трасування в Windows 7: архітектура

Як збирати правильні дані за допомогою інструментарію MOSDAL підтримки

MOSDAL підтримка інструментарій повинні запускатися на комп'ютері, на якому виникатиме неполадка і в контексті користувача, який переживає проблеми зі службою. Якщо ви використовуєте MOSDAL для збирання даних для будь-якої з таких служб, слід запустити MOSDAL на комп'ютері, на якому ті програми, розміщених у локальному середовищі:
 • Синхронізація каталогів для служби Office 365
 • єдиний вхід з служба Active Directory Федерацію послуг для Office 365
 • Перевірка домену та налаштування DNS на Office 365
 • Обмін гібридних конфігурації для Office 365
Для запуску інструментарію MOSDAL підтримки, натисніть кнопку Пуск, пункти Усі програми, пункт MOSDAL підтримки інструментарійта виберіть MOSDAL підтримки інструментарій. Або двічі клацніть піктограму на робочому столі.

Коли MOSDAL запускається, установіть прапорець навпроти служб, з якими ви зіткнулися з проблемою. Залежно від служби, який вибрано MOSDAL збирає інформацію про програми, які використовуються програмою цієї служби та зберігає дані в централізованому каталог вхідних повідомлень. Це полегшує для аналізу даних, або надсилати дані до представник служби підтримки клієнтів Microsoft для отримання додаткових відомостей. Місцеві адміністраторів на комп'ютері є додаткові можливості для міграції Exchange, синхронізація служби каталогів і єдиного входу. Однак, ці застосунок-служба повинні бути діагностований лише на комп'ютерах, які приймають ці функції, такі як оголошення FS 2.0 сервер або сервер, на якому інстальовано Azure активних засіб синхронізації каталогів.


Введення фінансові дані у MOSDAL

Залежно від служби, який вибрано MOSDAL можуть вимагати введення фінансові дані Office 365 для виконання діагностики і підключення до певних служб Office 365. Облікові дані, введені вами буде використовується для різних тестів. Однак, MOSDAL не зберігатиме ці облікові дані в будь-якому місці. Якщо ви не вирішите ввести облікові дані, наступні модулі не відбудеться.
 • У всіх служб Office 365:
  • Діагностики автентифікації Office 365 єдиного входу
 • В електронній пошті та календарю з Exchange служба:
  • Аналізатор віддаленого підключення Exchange (RCA)
  • Exchange Online DNS
 • IM та онлайн-зустрічах з Lync інтернет сервіс:
  • Lync онлайн DNS
 • У єдиний вхід з служба Active Directory Федерацію послуг:
  • ADFS SSO PowerShell
 • Перевірка домену та налаштування DNS:
  • Налаштування DNS і домени перевірку звіт

  Примітка. Облікові дані, введені вами не є обов'язковими, і вони не зберігаються або для онлайнове пул носіїв в будь-якій MOSDAL підтримки Toolkit. Однак, якщо ви не вирішите ввести облікові дані, певні важливі діагностичні дані можуть не збиратимуться.
Далі, MOSDAL просить вас закрити всі програми й перезавантажте тільки застосунок, в якому ви зіткнулися питання. Наприклад, Якщо виникли проблеми з надсилання і отримання електронних повідомлень, закрийте та знову відкрийте Microsoft Outlook, спробувати відтворити проблему а потім нехай MOSDAL збирати лог-файли, що створюються у той Вільний час як відтворити проблему. MOSDAL вмикає додатковий рівень журналювання для деяких додатків, таких як Outlook і Microsoft Lync 2010. Після того, як ви відтворити проблему і натисніть кнопку Створити звіт, параметри ведення журналу повернувся до ранішого стану.

Звіт покоління завершено, натисніть кнопку вихід і показати файли для перегляду звіту. Коли створюється новий звіт, у MOSDAL вкладеної папки в папці Мої документи користувача створюється тека. каталог вхідних повідомлень, яка створюється названа в такому форматі:
ЗВІТИ-Дата_Вільний час
Наприклад, REPORTS_6_17_2011_10_25_21_AM вказує на те, що файли були зібрані 17 червня 2011 року в 10:25:21. Складений доповідь інкапсулюється у файл, що називається MOSDALREPORT.zip.


Якого роду даних зібраних Toolkit забезпечення MOSDAL?

Дані, які MOSDAL підтримки інструментарій генерує і збирає містить лог-файли, які стосуються заявок, що стосуються послуг, які виділяються. Дані також містить інформацію про комп’ютер-зразок, на якому інстальовано MOSDAL. Результати організовуються в ієрархію тек, на основі застосування або компонента. У нижченаведених таблицях перелічено програми, для яких MOSDAL збирає дані, засновані на застосунок-служба, які підбираються під Вільний час запуску MOSDAL.

Примітка. MOSDAL збирає відомості про конфігурацію комп'ютера в контексті користувача, який наразі увійшов до системи, і хто засіб запускає. MOSDAL може працювати за адміністратора або користувача адміністратора.

Нижченаведена таблиця містить зіставлення служб Office 365 для модулів в MOSDAL.

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
Електронній пошті та календарю з ролейIM і онлайн-зустрічах з Lync онлайнОфіс онлайнВеб-сайти та співпраці з SharePoint онлайнOffice, професійна плюсСинхронізація каталогівєдиний вхід з служба Active Directory Федерацію послугПеревірка домену та налаштування DNS
Обмін гібридних конфігурації
Live зустрічі
Відомості про систему Windows?????????
.NET конфігурації????????
Internet Explorer??????
Outlook??
Lync?
Єдиного входу автентифікації діагностики??????
Засіб синхронізації каталогів?
служба Active Directory Федерацію послуг?
Microsoft Online Services, спеціальна можливість із входу????????
Модуль блакитні служба Active Directory для Windows PowerShell??
Office 2010, професійна плюс?
Настроювання робочого стола Office 365???????
Настроювання мережі??????????
Розвинута глобальна мережа конфігурації?????????
Порт запит на змінення???????
Пошук NS?????????
Пінг????
Простежити маршрут??
Шлях пінг?????
Відповіді HTTP веб?????????
Перевірка домену?
Exchange Online DNS Lookup???
Lync онлайн DNS Lookup??
Обмін гібридного розгортання конфігурації?
Аналізатор віддаленого підключення Exchange?
глобальна мережа трасування?????????
WebDAV компонент журналювання??
Office 2013 натисніть, щоб запустити?

Настроювання мережі та діагностики

На додаток до збору інформації про комп’ютер-зразок або інстальовані застосунки, MOSDAL підтримки інструментарій також отримує відомості про конфігурації мережі комп'ютера і мережі, до якої підключається комп’ютер-зразок. MOSDAL також використовує стандартні інструменти командний рядок для виконання діагностики мережі проти конкретні URL-адреси у громадськості домени (наприклад, Bing.com) і приватних доменів (центрів обробки даних Office 365). Відомості про конфігурацію, які записуються, включає в себе комп'ютера IP-адресу, маску підмережі, шлюз за промовчанням, доменної системи іменування (DNS) сервери, протокол резолюція адрес (ARP) таблиці, хост файл, статичні маршрути та інші подібні відомості.

Видатний даних, які інші про систему допоможе усунути неполадки, які включають параметри брандмауера Windows, настройки проксі-сервера, інстальовані застосунки, встановлені виправлень, журнали подій і Msinfo32 виводу. Для кожного з додатків, перелічених у таблиці вище в цій статті MOSDAL засвідчує, що додаток встановлено і потім збирає номер версії певних файлів програми відповідних розділів реєстру, файли налаштувань, журнали та інших таких відповідних даних.


Прийняття сенсі MOSDAL виводу

Наступні таблиці обриси де зберігаються результати кожен модуль. Перехресні посилання таблиць у попередньому розділі, щоб переглянути умови застосунок-служба, які ви повинні діагностики для отримання результатів для таких модулів.
Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю
МодульПапкаПапкаПапкаПапка
служба Active Directory Федерацію послугMOSDALReportAdmin_ApplicationsADFSv2_Server
Служба єдиного входу Федерації служба Active DirectoryMOSDALReportAdmin_ApplicationsADFSv2_ServerADFS_SSO_PowerShell
Єдиного входу перевірки автентичності діагностикиMOSDALReportAdmin_ApplicationsSSO_Diagnostic_Tests
Засіб синхронізації каталогівMOSDALReportAdmin_ApplicationsDirectory_Synchronization_Tool
Домени та DNSMOSDALReportAdmin_ApplicationsDomains_DNSDomain_Diagnostics
Exchange Online DNS LookupMOSDALReportAdmin_ApplicationsDomains_DNSExchange_Online_DNS
Lync онлайн DNS-запитівMOSDALReportAdmin_ApplicationsDomains_DNSLync онлайн DNS
Обмін гібридного розгортання конфігураціїMOSDALReportAdmin_ApplicationsОбмінExchange_Hybrid_Config
Аналізатор віддаленого підключення ExchangeMOSDALReportAdmin_ApplicationsОбмінExchange_RCA
Транспортер інструментMOSDALReportAdmin_ApplicationsОбмінTransporter_Tool
Модуль блакитні служба Active Directory для Windows PowerShellMOSDALReportAdmin_ApplicationsO365_PowerShell
Microsoft LyncMOSDALReportUser_ApplicationsLync
Internet ExplorerMOSDALReportUser_ApplicationsInternet_Explorer
Живі зустрічі 2007MOSDALReportUser_ApplicationsLive зустрічі
Microsoft Online Services, спеціальна можливість із входуMOSDALReportUser_ApplicationsO365_Sign_In_Assistant
Настроювання робочого стола Office 365MOSDALReportUser_ApplicationsO365_Desktop_Setup
Office 2010, професійна плюсMOSDALReportUser_ApplicationsOffice_2010_Pro_Plus
Microsoft OutlookMOSDALReportUser_ApplicationsOutlook
Відповіді HTTP вебMOSDALReportNetwork_TestsHTTPResponses
NsLookupMOSDALReportNetwork_TestsNsLookup
PathPingMOSDALReportNetwork_TestsPathPing
ПінгMOSDALReportNetwork_TestsПінг
Порт запит на зміненняMOSDALReportNetwork_TestsPortQry
Простежити маршрутMOSDALReportNetwork_TestsTRACERT
Розвинута глобальна мережа конфігураціїMOSDALReportSystem_InformationAdvanced_Network_Diagnostics
.NET конфігураціїMOSDALReportSystem_InformationDotNet
Відомості про систему WindowsMOSDALReportSystem_InformationMsInfo32
Конфігурація системи WindowsMOSDALReportSystem_InformationSystem_Configuration
Настроювання мережіMOSDALReportSystem_InformationNetwork_Configuration

Додаткові сценарії засновані виправлення неполадок Довідка

Ця стаття не містить докладну інформацію про сценарій виконання даних, які інші MOSDAL підтримки інструментарій для виправлення певних сценаріїв і питань. Щоб отримати додаткові відомості про те, як діагностувати конкретні питання за допомогою MOSDAL завантажити навчальних матеріалів, які доступні на сайті завантаження MOSDAL.


Підтримки Microsoft активів, які демонструють Toolkit забезпечення MOSDAL

Щоб побачити перелік статей бази знань Microsoft і відео який використовує і продемонструвати підтримку інструментарію MOSDAL, відвідайте веб-сайт folloiwng Office 365 спільноти:
MOSDAL підтримка інструментарій статті і відео
Щоб отримати додаткові відомості про інструменти та діагностики, які можна використовувати для усунення проблем Не на роботі 365 зверніться до наступних веб-сайті Office 365 спільноти:
http://Community.office365.com/EN-US/w/diagnostic_tools/default.aspx


Особистої інформації (ПІІ) яка збирається MOSDAL

Дані, які інші MOSDAL підтримки інструментарій містить особисті дані (PII), такі як імена користувачів IP адреси, настроювання мережі та інші елементи, які потенційно могли б визначити людина. MOSDAL звіти знаходяться не автоматично передаватиметься до Microsoft або будь-яких інших послуг. Вони повинні бути вручну передається. Щоб переглянути політику конфіденційності Майкрософт для Office 365, перейдіть на веб-сайті Microsoft:

Підтримка і зворотний зв'язок для підтримки інструментарію MOSDAL

Ви можете представити ваші відгуки про інструментарію MOSDAL підтримки корпорації Майкрософт за такою адресою електронної пошти:
mosdalsup@Microsoft.com


Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти веб-сайт або в Блакитні служба Active Directory форуми .

Властивості

Номер статті: 960625 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 23.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Home Edition
Ключові слова: 
o365 mosdal4.5 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbmt KB960625 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 960625

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com