Selhání služby Microsoft Exchange Information Store na Exchange Server 2007, který má roli serveru poštovní schránky nainstalována

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 960633 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Selhání služby Microsoft Exchange Information Store na Exchange Server 2007, který má roli serveru poštovní schránky nainstalována. Je dále zaznamenána následující chybová zpráva:
Event Type:	Error
Event Source:	MSExchange Common
Event Category:	General 
Event ID:	4999
Description:
Watson report about to be sent to dw20.exe for process id: 7336, with parameters: E12N, c-rtl-AMD64, <version>, store.exe, mdbrest.dll, 4e0f0, c0000005, d33a, <version>. ErrorReportingEnabled: False

Příčina

K tomuto problému dochází, protože obsahuje velmi velký účastníka žádost o schůzku zobrazit název nebo adresu. Při otevření žádosti o schůzku v aplikace Microsoft Office Outlook nebo OWA součást Exchange Collaboration Data Objects (EXCDO) pomáhá objekt iCalendar procesu. EXCDO nemá omezení délky adresu nebo délka názvu. To způsobí, že selhání.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte 8 kumulativní aktualizace pro Exchange 2007 Service Pack 1. Další informace o 8 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 Service Pack 1 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 8 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Další informace o tom, jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Další informace

Po instalaci této opravy hotfix serveru Exchange 2007 může auditovat úspěšný přístup do složky v poštovní schránce uživatele. Podrobnosti auditování událostí jsou následující:
Event ID      10100
Event Source   MSExchangeIS Auditing
Description    The folder <folder name> in Mailbox '<mailbox name>' was opened by user <domain\user>
Display Name: <folder name>
Accessing User: <legacyExchangeDN of the mailbox user>
Mailbox: <legacyExchangeDN of the mailbox user>
Administrative Rights: xx
Client Information (if Available):
Machine Name: <machine>
Process Name: xx
Process Id: xx
Application Id: xx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 960633 - Poslední aktualizace: 19. května 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 na těchto platformách
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixrollup kbexpertiseadvanced kbqfe KB960633 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:960633

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com