Použijete-li aktualizovat prohledávacím strojům Forefront Server Security Management Console se zobrazí chybová zpráva: „ Chyba: byla zachycena standardní výjimka v GetEngineFiles. Neplatný řetězec pozice"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 960875 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití Microsoft Forefront Server Security Management Console (FSSMC) pro Exchange Server nebo Forefront Security aktualizovat prohledávacím strojům Forefront Security for SharePoint v FSSMC selhání aktualizace stroje. Dále zaznamenána následující informace:
INFORMACE: Nastavení na serveru proxy bude použit pro toto připojení.
Chyba: V GetEngineFiles byla zachycena standardní výjimka. Neplatný řetězec pozice

Řešení

Tento problém je vyřešen v kumulativní Hotfix 2 pro Forefront Server Security Management Console. Další informace naleznete následujícím článku znalostní databáze Microsoft Knowledge Base:
960814Popis kumulativní Hotfix 2 pro Forefront Server Security Management Console

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 960875 - Poslední aktualizace: 21. ledna 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Forefront Server Security Management Console
Klíčová slova: 
kbmt kbqfe kbfix kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb KB960875 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:960875

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com