Repliky mohou být uvedeny jako nekonzistentní po instalaci System Center Data Protection Manager 2007 Service Pack 1 v počítači s verzí x 64 systému Windows Server 2003

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 961502 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Po instalaci Microsoft System Center Data ochrana správce Service Pack 1 v počítači se systémem x 64 - podle verze systému Windows Server 2003 repliky mohou být uvedeny jako nekonzistentní. Navíc pokud otevřete konzolu pro správu nástroje Data Protection Manager 2007, může zobrazit následující zpráva:
Ovlivněné oblasti: C:
Došlo k chybě od: 1/07/2008 4: 13: 00 HODIN
Popis: Replice C:\ svazku na název_serveru.název_domény.com není konzistentní se zdrojem dat chráněné. Všechny činnosti ochranu pro zdroj dat se nezdaří, dokud replika synchronizována s Kontrola konzistence. Obnovovat data ze stávajících bodů obnovení, ale nelze ji vytvořit nové body obnovení, dokud replika není konzistentní (ID 3106)

\\?\Volume{b071dcc8-8a9e-11dd-901d-806e6f6e6963}\WINDOWS\Debug\UserMode\ChkAcc.bak\ nelze použít změny pro svazek C:\ na název_serveru.název_domény.com.
(ID podrobnosti 112: nesprávná (0x8007007B) je názvu souboru, název adresáře nebo syntaxe popisku svazku)

Doporučená akce: synchronizovat s Kontrola konzistence.
Spustit úlohu synchronizace s konzistence...
Rozlišení: Chcete-li zrušit oznámení, klepněte pod
Deaktivovat výstrahy
Pokud spustíte kontrolu konzistence, je uveden stav ochrany jako OK. Však po spuštění následující úlohy synchronizace ochranu stav se změní na že repliku je nekonzistentní.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože některé soubory přejmenovat scénářů, které ovlivňují pouze počítačů, které jsou verzemi x 64 systému Windows Server 2003.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte aktualizaci System Center Data Protection Manager 2007 z webu služby Stažení softwaru:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the System Center Data Protection Manager 2007 package now.

Poznámka: Tato aktualizace se týká pouze pro verze x 64 systému Windows Server 2003 s aktualizací System Center Data Protection Manager 2007 Service Pack 1 (SP1) nainstalován.

Informace o souborech

Anglická verze této opravy hotfix má atributy souborů (nebo vyšší atributy souborů), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v položce datum a čas v Ovládacích panelech.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Dpmra.exe2.0.8811.03,506,05609. Leden 200915: 34x 64
Dsmfs.dll2.0.8811.0398,21609. Leden 200915: 34x 64

Pokyny k instalaci

Chcete-li nainstalovat tuto aktualizaci, postupujte takto:
 1. Nainstalujte aktualizaci na server se systémem System Center Data Protection Manager 2007 SP1. Chcete-li to provést, spusťte soubor .exe DataProtectionManager2007-KB961502(x64) na serveru.

  Poznámka: Není nutné po instalaci aktualizace restartujte server.
 2. V konzole správce Data Protection Manager aktualizovat agenti ochrany chráněných počítačů. Chcete-li to provést, proveďte některou z následujících akcí:
  1. Aktualizovat agenti ochrany v konzole správce Data Protection Manager. Chcete-li to provést, postupujte takto:
   1. Otevřete konzolu pro správu nástroje Data Protection Manager.
   2. Klepněte na kartu řízení a potom na kartu agenty.
   3. V seznamu Chráněné počítače vyberte počítač a potom klepněte na tlačítko Aktualizovat v podokně Akce.
   4. Klepněte na tlačítko Ano a potom klepněte na tlačítko Update agenti.
   5. V dialogovém okně Zadejte pověření a možnost Restart zadejte svá pověření, klepněte na přepínač restartovat ručně později vybrané servery a potom klepněte na tlačítko OK.

    Poznámka: Přestože řízení agenta UI serveru System Center Data Protection Manager je uvedeno, musí restartování chráněné počítače aktualizovat agent, nemáte tuto akci. (Je možné aktualizovat uživatelského rozhraní Center Data Protection Manager systému chcete-li vyřešit tento konflikt.)
  2. Aktualizovat agenti ochrany chráněných počítačů. Chcete-li to provést, postupujte takto:
   1. Získat balíček agenta ochranu příslušnou aktualizaci z následujícího adresáře na serveru nástroje Data Protection Manager 2007:
    Data Protection Manager installation location\DPM\Agents\RA\2.0.8811.0
    Soubory balíčku aktualizace ochrany agenta, jsou následující:
    • Pro x 86-based
     Language ID \DPMAgentInstaller_KB961502.exe I386\
    • Pro systémy s procesory 64 x
     Language ID \DPMAgentInstaller_KB961502_AMD64.exe Amd64\
   2. Spusťte balíček agenta příslušnou aktualizaci ochrany v každém počítači chráněné.
   3. Na serveru nástroje Data Protection Manager 2007 otevřete konzolu pro správu nástroje Data Protection Manager.
   4. Klepněte na kartu řízení a potom na kartu agenty.
   5. Vyberte chráněných počítačů a potom ověřte, zda je verze agenta uveden jako 2.0.8811.0.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „ platí.

Další informace

Při pokusu o instalaci nebo odinstalaci této aktualizace do počítače se systémem Windows Server 2003, můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Chyba 1718. Soubor byl zásadou digitálních podpisů odmítnut.
Pokud se zobrazí tato chybová zpráva, před instalací aktualizace, který je uveden v tomto článku, získáte následujícím článku řešení došlo k chybě:
925336Oprava: Chybová zpráva instalace velké Instalační služba Windows Installer balíček nebo velké opravný balíček Instalační služba Windows Installer v systému Windows Server 2003 nebo Windows XP: Chyba 1718. Soubor byl zásadou digitálních podpisů odmítnut"
Další informace o terminologii aktualizace softwaru naleznete následující článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
824684Popis standardní terminologie používané k popisu aktualizací softwaru společnosti Microsoft

Vlastnosti

ID článku: 961502 - Poslední aktualizace: 6. února 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft System Center Data Protection Manager 2007
Klíčová slova: 
kbmt atdownload kbsurveynew kbbug kbfix kbpubtypekc KB961502 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:961502

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com