Video performansını, bir Windows Server 2008, azaltabilir veya tabanlı Windows Server 2008 R2 bilgisayarda etkin Hyper-V rolüne ve yüklü bir Hızlandırılmış görüntü bağdaştırıcısı bulunur...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 961661 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Hyper-V rolüne etkinleştirilmiş Windows Server 2008 veya Windows Server 2008 R2'yi çalıştırdığınızda, bazı eylemler gerçekleştirdiğinizde, video performansını düşürebilir. Örneğin, masaüstünden oturum açma ekranına dönmek için CTRL + ALT + DELETE tuşlarına bastığınızda veya belirli bir grafik yoğun uygulamaları'nı çalıştırdığınızda bu sorunla karşılaşabilirsiniz.

Neden

Bu sorun bir aygıt sürücüsü veya olduğunda hypervisor çalışırken ayarlamak PAGE_WRITECOMBINE koruma bayrağı'nı kullanarak, sık kullanılan bellek ayırmalarını diğer çekirdek modu bileşeni sağlar. WRITECOMBINE özniteliği kullanılarak, çekirdek bellek yöneticisi bellek ayırır, çekirdek bellek yöneticisi çeviri denetleme arabelleği (TLB) ve belirli bir sayfaya için önbelleği temizleme gerekir. Ancak, Hyper-V rolüne etkinleştirildiğinde, the TLB tarafından hypervisor sanallaştırılmış. Bu nedenle, her TLB temizleme bir kesme noktası hypervisor gönderir. Bu kesme hypervisor, sanal TLB temizlemesini söyler. Sabit bir genel gider maliyeti için sanallaştırma tanıtan pahalı bir işlemdir. Genellikle olay desteklenen sanallaştırma senaryolarda kesintili olur. Ancak, bu işlem sırasında belirli işlemler çok sık sık gerçekleşecek şekilde bazı video grafik sürücüleri neden olabilir. The hypervisor'da ek yükünü önemli ölçüde büyütür.

Çözüm

Hyper-V rolünü Windows Server 2008'de veya Windows Server 2008 R2'yi etkinleştirdiğinizde, yüksek performanslı hızlandırılmış grafik bağdaştırıcısı sürücülerini yükleyin. Bu davranış, Windows Server 2008 ve Windows Server 2008 R2 bulunan vgapnp.sys ya da VGA.sys genel ekran sürücüleri kullandığınızda oluşmaz. Soysal video sürücüye geri dönmek için <a0></a0>, herhangi bir yüksek performans satıcıya özgü video sürücüsünü kaldırabilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 961661 - Last Review: 13 Mayıs 2010 Perşembe - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Windows Server 2008 Datacenter
  • Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008 Standard
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseinter kberrmsg kbtshoot kbsurveynew kbprb KB961661 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:961661

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com