Opis pakietu poprawek dla programu Excel 2007 (Msqry32.msp): 24 lutego 2009

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 961753 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

W tym artykule w tym artykule opisano problem Microsoft Office Excel 2007, który został rozwiązany w programie Excel 2007 pakiet poprawek z 24 lutego 2009.
W tym artykule opisano następujące elementy dotyczące pakietu poprawek:
  • Problemy rozwiązywane przez ten pakiet poprawek.
  • Wymagania wstępne dotyczące instalacji poprawki pakiet.
  • Czy należy ponownie komputera po zainstalowaniu pakiet poprawek.
  • Czy pakiet poprawek jest zastępowany przez innych pakiety poprawek.
  • Czy należy wprowadzić zmiany w rejestrze.
  • Pliki, które zawiera pakiet poprawek.

WPROWADZENIE

Wydaje się, że ten pakiet poprawek

Ta poprawka rozwiązuje następujący problem, który nie jest dotychczas udokumentowany bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base artykuł:

Przy próbie edytowania kwerendy w języku japońskim wyświetlana jest wersja programu Excel 2007 Kreatora kwerend. Ponadto jest wyświetlany błędy składniowe w programie Microsoft Query. Ten problem występuje, jeśli kwerenda zawiera następujących operatorów:
  • MIĘDZY x Iy
  • NIE W
  • NIE MIĘDZY x Iy

Więcej informacji

Informacje o poprawce

A obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona. Aby rozwiązać problem, opisana w tym artykule. Stosuje się to poprawka tylko do systemów, w których występuje problem opisany w tym artykuł. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Dlatego jeśli użytkownik nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca poczekanie na następny aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania jest sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku Artykuł bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli nie ma w tej sekcji, skontaktuj się z pomocą techniczną firmy Microsoft Działem pomocy technicznej w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu jest wymagana, być może trzeba utworzyć osobne zlecenie usługi. Koszty obsługi zwykły zastosuje do dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę obsługi klienta firmy Microsoft i Numerami telefonów lub utworzyć osobne zlecenie usługi, odwiedź witrynę witrynie sieci Web firmy Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga Formularz "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla która poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Nie ma wymagań wstępnych dla Zainstalowanie tej poprawki.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Jak nie muszą ponownie komputera po zastosowaniu tej poprawki.

Informacje o zastępowaniu poprawek

Ta poprawka nie zastępuje poprzednio wydane poprawki.

Informacje dotyczące rejestru

Aby skorzystać z jednej z poprawek w Ten pakiet nie trzeba wprowadzać żadnych zmian do Rejestr.

Informacje o pliku

Ta poprawka nie może zawierać wszystkich plików niezbędnych do pełnej aktualizacji produktu do nowszej kompilacji. Ta poprawka zawiera tylko pliki niezbędne do rozwiązania problem, który jest wymieniony w tym artykule.

W Wersja globalna tego pakietu poprawek używa Instalator systemu Microsoft Windows pakiet do zainstalowania pakietu poprawek. Daty i godziny odpowiadające tym plikom w poniższej tabeli są wymienione w uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Gdy użytkownik wyświetlanie informacji o pliku, są one konwertowane na czas lokalny. Aby znaleźć Różnica między czasem UTC i czasem lokalnym, użyj Strefa czasowa Karta w elemencie Data i godzina w Panelu sterowania.

Informacje dotyczące pobierania
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuPlik rozmiarDataCzasPlatforma
Office-kb961753-fullfile-x 86-glb.exe12.0.6341.50003,362,07216-Lut-200913: 31x 86
Informacje dotyczące plików msp Instalator systemu Microsoft Windows
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuPlik rozmiarDataCzasPlatforma
Msqry32.mspNie Zastosowanie4,496,38414-Lut-200923: 34Nie Zastosowanie
Informacje o Msqry32.msp
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuPlik rozmiarDataCzasPlatforma
Msqry32.exe12.0.6339.5000671,59229-Sty-200914: 35x 86

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji na temat terminologii aktualizacji oprogramowania, kliknij następujący artykuł numer do wyświetlenia artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684 Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 961753 - Ostatnia weryfikacja: 25 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office Excel 2007
Słowa kluczowe: 
kbsurveynew kbexpertiseinter kbqfe kbhotfixrollup kbautohotfix kbHotfixServer kbmt KB961753 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:961753

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com