Virtuálne stroje chýbajú, alebo sú 0x800704C8, 0x80070037 alebo 0x800703E3 chybe pri pokuse o spustenie alebo vytvoriť virtuálny stroj

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 961804 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Ak ste zákazníkom malých podnikov, nájsť dodatočné riešenia problémov a vzdelávania získate na Podpora pre malé podniky stránky.
Poznámka
Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2684263
Dôležité Tento článok obsahuje informácie, ktoré vám ukáže, ako k oslabeniu zabezpečenia alebo ako k vypnutiu funkcií zabezpečenia v počítači. Môžete vykonať tieto zmeny obísť špecifického problému. Pred vykonaním týchto zmien, odporúčame vyhodnotiť riziká spojené s nasadením tohto riešenia v konkrétnom prostredí. Ak implementujete toto riešenie, prijať všetky vhodné dodatočné kroky na ochranu počítača.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Keď sa pokúsite vytvoriť alebo začať virtuálny stroj Hyper-V počítači je spustený systém Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Microsoft Hyper-V Server 2008 alebo Microsoft Hyper-V Server 2008 R2, vyskytnúť jeden z nasledujúcich problémov:
 • Zobrazí jedno z nasledujúcich chybových hlásení:

  Chybové hlásenie 1
  Požadovanú operáciu nemožno vykonať na súbore s otvorenú sekciu pripojenú používateľom. (0x800704C8)
  Chybové hlásenie 2
  VMName "Microsoft Synthetic Ethernet Port (napríklad ID {7E0DA81A-A7B4-4DFD-869F-37002C36D816}): nepodarilo Power On s chybou"špecifikovaný sieťový prostriedok alebo zariadenie je už k dispozícii." (0x80070037).
  Chybové hlásenie 3
  Vstupno-výstupná operácia bola prerušená kvôli skončenému vláknu alebo na žiadosť aplikácie. (0x800703E3)
 • Virtuálne stroje zmizne z Hyper-V Management Console.

Príčina

Tento problém môže byť spôsobený antivírusový softvér, ktorý je nainštalovaný v nadradenej oblasti ak real-time skenovaciu súčasť je nakonfigurovaná na sledovanie súborov virtuálny stroj Hyper-V.

Riešenie

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2684263
Upozornenie Toto riešenie môže oslabiť zabezpečenie počítača alebo siete viac náchylné k útokom zlomyseľných používateľov alebo nebezpečnému softvéru, ako sú napríklad vírusy. My neodporúčame toto riešenie ale poskytujeme tieto informácie, aby ste riešenie mohli implementovať podľa vlastného uváženia. Toto riešenie používate na vlastné riziko. Ak odporúčaniami, ktoré sú v tomto článku je zlepšiť váš výkon systému alebo stabilitu, dodávate?a svojej antivírusový softvér pokyny alebo aktualizovanú verziu antivírusového softvéru. Ďalšie informácie nájdete v článku databázy Microsoft Knowledge Base 822158: Vírusov odporúčania pre podnikové počítače, ktoré sú spustené v súčasnosti podporované verzie systému Windows


Ak chcete vyriešiť tento problém, nakonfigurujte real-time skenovanie zložky v rámci antivírusový softvér na vylúčenie týchto adresárov a súborov:
 • Predvolený virtuálny stroj konfigurácia adresár (C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Hyper-V)
 • Vlastný virtuálny stroj konfigurácia adresárov
 • Predvolený adresár pre virtuálny pevný disk (C:\Users\Public\Documents\Hyper-V\Virtual pevných diskov)
 • Vlastný virtuálny pevný disk adresárov
 • Vlastné replikácie dát adresára, ak použijete Hyper-V replika
 • Snímka adresárov
 • Vmms.exe (Poznámka: tento súbor možno musieť byť nakonfigurovaný ako proces vylúčenia do antivírusový softvér.)
 • Vmwp.exe (Poznámka: tento súbor možno musieť byť nakonfigurovaný ako proces vylúčenia do antivírusový softvér.)
Navyše, ak použijete živé migrácie spolu s Cluster zdieľané zväzky, vylúčiť CSV cestu "C:\Clusterstorage" a všetkých jeho podadresárov.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
2683283
Poznámky
 • Ak správa Hyper-V konzole chýbajú virtuálnych strojov, musí nakonfigurujte antivírusový vylúčenia a potom reštartujte službu riadenia virtuálny stroj Hyper-V.
 • Ak sa zobrazí kód chyby 0x800704C8, virtuálny stroj konfiguračný súbor bol pravdepodobne poškodený. Ak prijmete túto chybu a nemôže vyriešiť problém po reštartovaní služby riadenia virtuálny stroj Hyper-V, virtual machine musia znova alebo obnoviť zo zálohy.

Ďalšie informácie

Chrániť vaše virtuálne stroje, odporúčame nainštalovať antivírusový softvér do virtuálneho stroja.

Pre viac informácií o osvedčených postupoch pre Hyper-V zabezpečenia, pozri Plánovanie zabezpečenia Hyper-V na webovej lokalite Microsoft TechNet.

Vlastnosti

ID článku: 961804 - Posledná kontrola: 30. apríla 2013 - Revízia: 4.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Hyper-V Server 2008
 • Microsoft Hyper-V Server 2008 R2
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Server 2012 Standard
 • Windows Server 2012 Datacenter
Kľúčové slová: 
kbhyperv kberrmsg kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB961804 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 961804

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com