Віртуальні машини відсутні, або 0x800704C8, 0x80070037 або 0x800703E3 помилка під Вільний час спроби запуску, або створення віртуальної машини

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 961804 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Якщо ви є клієнтом малого бізнесу, знайти додаткові виправлення неполадок та навчальні ресурси на в Підтримка для малого бізнесу .
Примітка
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2684263
Важливо Ця стаття містить інформацію про те, як зменшити настройки рівня безпеки або як вимкнути функції безпеки на комп’ютері. Ви можете зробити ці зміни для усунення певної проблеми. Перш ніж виконувати зазначені інтерактивні елементи, рекомендовано оцінити ризик, пов'язаний з їх виконанням у вашому конкретному середовищі. Якщо ви застосуєте це тимчасове рішенния, слід ужити всі відповідні додаткові заходи для захисту комп’ютера.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час спроби створити або запустити на комп'ютері під керуванням Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Microsoft Hyper-V Server 2008 або Microsoft Hyper-V Server 2008 R2 Hyper-V virtual machine, ви виникнути наступні проблеми:
 • З'являється одне з таких повідомлень про помилку:

  протокол IMAP про помилку 1
  Запитану операцію не можна виконати для файлу з розділу зіставленням користувача відкрити. (0x800704C8)
  протокол IMAP про помилку 2
  VMName' Microsoft синтетичні Ethernet порту (Ідентифікатор екземпляра {7E0DA81A-A7B4-4DFD-869F-37002C36D816}): не вдалося до влади на помилку 'вказаний мережний ресурс або пристрій уже недоступний.' (0x80070037).
  протокол IMAP про помилку 3
  Операцію вводу-виводу перервано через завершення потоку команд або за запитом застосунку. (0x800703E3)
 • Віртуальні машини зникнути з консолі керування Hyper-V.

причина

Ця проблема може бути викликана антивірусне Підтримка програмного забезпечення, яке буде встановлено в батьківського розділу, якщо реального часу сканування компонент настроєно на відстеження файлів віртуальних машин Hyper-V.

Розв'язанн

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2684263
Попередження. Описана методика може зробити комп’ютер або мережу вразливішими до атак зловмисних користувачів або Підтримка програмного забезпечення для захисту від зловмисних програм, такого як віруси. Ми не радимо користуватися нею, але надаємо цю інформацію, щоб ви могли застосувати цю методику на ваш власний розсуд. Використовуйте цю методику на ваш власний ризик. Якщо продуктивність системи або стабільності поліпшити, рекомендації, які зроблені в цій статті, зверніться до постачальника антивірусного програмного забезпечення, інструкції, або останні версії антивірусного програмного забезпечення. Докладніше перегляньте статтю бази знань Microsoft 822158: Антивірусне сканування рекомендації для підприємства комп'ютери в даний Вільний час з підтримуваних версій Windows


Щоб вирішити цю проблему, настройте компонент реального часу сканування в межах антивірусне Підтримка програмного забезпечення, щоб виключити таких каталогів і файлів:
 • Каталог конфігурації віртуальної машини за промовчанням (C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Hyper-V)
 • Користувальницькі віртуальної машини конфігурації каталоги
 • Каталог за промовчанням віртуального жорсткого диска (C:\Users\Public\Documents\Hyper-V\Virtual жорсткі диски)
 • Настроюваний віртуальний жорсткий дублювання диска каталоги
 • Користувальницькі реплікації даних каталоги, якщо ви використовуєте Hyper-V репліки
 • Знімок каталоги
 • Vmms.exe (Примітка: цей файл, можливо, доведеться настроїти як процес виключення в межах антивірусне Підтримка програмного забезпечення.)
 • Vmwp.exe (Примітка: цей файл, можливо, доведеться настроїти як процес виключення в межах антивірусне Підтримка програмного забезпечення.)
Крім того, під Вільний час сценарій виконання міграції жити з кластер Загальні обсяги, виключити CSV шлях "C:\Clusterstorage" і всіх його підкаталогах.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
2683283
Примітки
 • Якщо віртуальні машини відсутні в консолі керування Hyper-V, необхідно налаштувати антивірусне винятки та перезапустіть службу керування Hyper-V Virtual Machine.
 • Якщо з'являється помилка з кодом 0x800704C8, файл конфігурації віртуальної машини швидше за все був пошкоджений. Якщо з'являється це протокол IMAP про помилку, і не може вирішити цю проблему шляхом перезапуску служби управління віртуальних машин Hyper-V, віртуальна машина повинна автоматично наново або відновити з резервної копії.

Додаткові відомості

Захистити ваші віртуальні машини, рекомендовано інсталювати антивірусне Підтримка програмного забезпечення в рамках віртуальної машини.

Для отримання додаткових відомостей про найкращі практики для безпеки Hyper-V Планування безпеки Hyper-V на веб-сайті Microsoft TechNet.

Властивості

Номер статті: 961804 - Востаннє переглянуто: 30 квітня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Microsoft Hyper-V Server 2008
 • Microsoft Hyper-V Server 2008 R2
 • Windows Server 2008 Standard
 • Windows Server 2008 Enterprise
 • Windows Server 2008 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Datacenter
 • Windows Server 2008 R2 Enterprise
 • Windows Server 2008 R2 Standard
 • Windows Server 2012 Standard
 • Windows Server 2012 Datacenter
Ключові слова: 
kbhyperv kberrmsg kbtshoot kbexpertiseinter kbsurveynew kbprb kbmt KB961804 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 961804

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com