Komunikat o błędzie podczas próby uzyskania dostępu do sieci, udostępnianie w sieci prywatnej: "Nie są obecnie serwerów logowania dostępnych do obsługi żądania logowania"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 961853 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Symptomy

Rozważmy następujący scenariusz:
  • Masz system Windows XP Service Pack 3 (SP3)-oparta na komputerze, który został przyłączony do domeny.
  • Odłącz komputer od domeny, a następnie podłącz komputer do sieci prywatnej.
W tym scenariuszu kiedy inny użytkownik próbuje uzyskać dostęp do udziału sieciowego na komputerze z systemem Windows XP z dodatkiem SP3 z innego komputera w sieci prywatnej za pomocą Eksploratora Windows lub za pomocą polecenia net use kończy się niepowodzeniem. Ponadto użytkownik otrzymuje następujący komunikat o błędzie:
Obecnie serwerów logowania dostępnych do obsługi żądania logowania.

Rozwiązanie

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko w systemach, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, istnieje sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli nie ma w tej sekcji, należy przedłożyć wniosek z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykle z pomocy technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów z działem pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Wymagania wstępne

Aby zastosować tę poprawkę, musi mieć dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows XP lub na komputerze zainstalowany dodatek Service Pack 3 dla systemu Windows XP.

Wymaganie dotyczące ponownego uruchomienia

Musisz ponownie uruchomić komputer po zastosowaniu tej poprawki.

Informacje dotyczące zastępowania poprawek

Ta poprawka nie zastępuje żadnych wcześniej wydanych poprawek.

Informacje dotyczące rejestru

Aby użyć tej poprawki, nie trzeba wprowadzać żadnych zmian w rejestrze.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma atrybuty pliku (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wymienione w skoordynowanego czasu uniwersalnego (UTC). Podczas wyświetlania informacji o pliku jest konwertowane na czas lokalny. Aby zobaczyć różnicę między czasem UTC i czasem lokalnym, należy użyć Strefa czasowa Karta w Data i godzina element w Panelu sterowania.
Windows XP z dodatkiem SP2, x 86 wersje
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Netlogon.dll5.1.2600.3508408,06409-Sty-200919: 33x 86
X 86 wersje systemu Windows XP SP3
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Nazwa plikuWersja plikuRozmiar plikuDataCzasPlatforma
Netlogon.dll5.1.2600.5741408,06409-Sty-200919: 25x 86

Stan

Firma Microsoft potwierdziła, że jest to problem występujący w produktach firmy Microsoft wymienionych w sekcji "Dotyczy".

Więcej informacji

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
824684Opis standardowej terminologii używanej do opisywania aktualizacji oprogramowania firmy Microsoft


W odpowiedzi Andx konfiguracji sesji SMB śledzenia wyświetli kod błędu 0xc000005E:

SMB:R; Sesji konfiguracji Andx - stanu NT: Kod systemu - błąd, = STATUS_NO_LOGON_SERVERS (94)

Właściwości

Numer ID artykułu: 961853 - Ostatnia weryfikacja: 4 kwietnia 2012 - Weryfikacja: 4.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Service Pack 2
  • Microsoft Windows XP Service Pack 3
Słowa kluczowe: 
kbexpertiseadvanced kbfix kbsurveynew kbqfe kbautohotfix kbmt KB961853 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:961853

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com