Vložené přílohy nejsou zobrazeny v aplikaci Outlook 2007 e-mailových zprávách

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 961940 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Přijímat e-mailové zprávy do 2007 aplikace Microsoft Office Outlook na Microsoft Exchange Server 2007 účtu a zpráva obsahuje přílohu vložené. Však neexistuje žádná ikona kancelářské svorky označíte, že přílohu existuje v rámci zprávy, a nemůžete stáhnout nebo zobrazit vložené přílohu otevřete zprávu.

V aplikace Microsoft Office Outlook Web Access zpráva nemá ikona kancelářské svorky k označení, že vložené přílohy ve zprávě. Když otevřete zprávu, můžete však stáhnout a zobrazit přílohu v aplikaci Outlook Web Access.

Příčina

K tomuto problému dochází při zobrazení e-mailovou zprávu, která obsahuje poškozený obsah MIME v aplikaci Outlook 2007. Tato chybně obsahu MIME způsobí, že zprávu nesprávně odkazovat vložené přílohy. V tomto případě aplikace Outlook 2007 nelze zobrazit vložené přílohy ve zprávě. Toto chování je záměrné, protože aplikace Outlook 2007 následuje RFC2387 "MIME Multipart/související obsah typ" dokumentu specifikace pro vložené přílohy zpráv.

Obvykle má chybně obsahu MIME následující problémy:
  • Prohlášení o definice MIME pro přílohu vložené je na konci zprávy po textu zprávy.
  • Tělo zprávy používá odkaz na vloženou definici přílohu před definici je deklarována.
  • E-mailové zprávy nedodržuje RFC2387 "MIME Multipart/související obsah typ" doporučení, jak zpracovat a definovat vložené přílohy, jak je popsáno v následujícím dokumentu:
    http://www.ietf.org/rfc/rfc2387.txt

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, budete muset zobrazení e-mailové zprávy v aplikaci Outlook Web Access zobrazit vložené přílohy.

Poznámka: I v případě, že použijete toto zástupné řešení, není žádná ikona kancelářské svorky označíte, že přílohu existuje v rámci zprávy.

Vlastnosti

ID článku: 961940 - Poslední aktualizace: 24. srpna 2009 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Office Outlook 2007
Klíčová slova: 
kbmt kbemail kbattachments kbexpertiseinter kbtshoot kbsurveynew kbprb KB961940 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:961940

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com