Satır içi ekler, Outlook 2007 e-posta iletilerinde görüntülenmez

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 961940 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office Outlook 2007'de e-posta iletisine bir Microsoft Exchange Server 2007 hesabı Al ve iletiye satır içi ekli. Ancak, ek bir iletinin içinde olduğunu belirtmek için hiçbir bir ataç simgesi yoktur ve karşıdan açamıyor veya satır içi ek, iletiyi açtığınızda görüntüleyin.

Microsoft Office Outlook Web Access'te, iletinin bir ataç simgesi olmadığını belirtmek için satır içi ek iletiye sahip değil. Ancak, iletiyi açtığınızda, karşıdan yükleme ve ek Outlook Web Eri?imi'nde görüntülemek.

Neden

Outlook 2007'de hatalı biçimlendirilmiş MIME içerik içeren bir e-posta iletisini görüntülediğinizde, bu sorun oluşur. Bu hatalı biçimlendirilmiş MIME içerik hatalı satır içi ek başvuru iletinin neden olur. Bu durumda, Outlook 2007, iletiye satır içi ek görüntüleyemiyor. Outlook 2007, iletileri ek satır içi "MıME multipart/ilgili içerik-türü" belirtimi belge RFC2387 uyar, çünkü bu davranış tasarım gereğidir.

Genellikle, hatalı biçimlendirilmiş MIME içerik aşağıdaki konuları içerir:
  • Satır içi ek için MIME tanımı bildirimi iletinin sonuna sonra iletinin gövdesi olur.
  • Ileti gövdesi, tanımını bildirilmeden önce satır içi ek tanımı için bir başvuru kullanır.
  • E-posta iletisinin nasıl işleneceğini ve aşağıdaki belgede açıklandığı gibi satır içi ekleri tanımlamak için "MıME multipart/ilgili içerik-türü" öneriler RFC2387 izlemez:
    http://www.ietf.org/rfc/rfc2387.txt

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, satır içi ekler görmek için Outlook Web Eri?imi'nde e-posta iletisini görüntülemeye gerekir.

Not Bu geçici çözümü kullanırsanız, ek bir iletinin içinde olduğunu belirtmek için hiçbir bir ataç simgesi yoktur.

Özellikler

Makale numarası: 961940 - Last Review: 24 Ağustos 2009 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
  • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
  • Microsoft Office Outlook 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbemail kbattachments kbexpertiseinter kbtshoot kbsurveynew kbprb KB961940 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:961940

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com