Düzeltme:, Düzenleyemez veya SSIS özelliği, SQL Server 2008 Enterprise Edition, Standard Edition, Developer Edition veya değerlendirme sürümü yüklü olduğunda, bir fiyat TEKLIFLERI SSIS paketinde hata ayıklama

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 963070 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Microsoft, Microsoft SQL Server 2008'in düzeltmeleri tek bir yüklenebilir dosya dağıtır. Düzeltmeleri birikimli olduğu için her yeni sürüm, tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008'in içerdiği tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Şu senaryoyu inceleyin:
  • Siz, Microsoft SQL Server 2008 Enterprise edition, Microsoft SQL Server 2008 Standard edition, Microsoft SQL Server 2008 Developer edition veya Microsoft SQL Server 2008 değerlendirme sürümü yükleyin.
  • TEKLIFLERI (Business ıntelligence Development Studio) yükleyin.
  • SQL Server Tümleştirme Hizmetleri (SSIS) yok.
Bu senaryoda, bir fiyat TEKLIFLERI, SSIS paketinde düzenlemeye çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Business ıntelligence Development Studio içinde Tümleştirme Hizmetleri paketlerini tasarlamak için <a0></a0>, bir SQL Server 2008 bu sürümlerinin yüklenmesini Tümleştirme Hizmetleri vardır: Standard, Enterprise, geliştirici veya değerlendirme. Tümleştirme Hizmetleri yüklemek için <a0></a0>, SQL Server Kur'u çalıştırın ve Tümleştirme Hizmetleri seçin.
Bir fiyat TEKLIFLERI SSIS paketinde hata ayıklama çalıştığınızda aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Seçili paketi başlatma sırasında BIR sorun oluştu.
---------------------------
Tümleştirme Hizmetleri paketlerini Business ıntelligence Development Studio içinde çalıştırmak için <a0></a0>, bir SQL Server 2008 bu sürümlerinin yüklenmesini Tümleştirme Hizmetleri vardır: Standard, Enterprise, geliştirici veya değerlendirme. Tümleştirme Hizmetleri yüklemek için <a0></a0>, SQL Server Kur'u çalıştırın ve Tümleştirme Hizmetleri seçin.
Not Bu davranış, SQL Server 2008 Workgroup edition, SQL Server 2008 Web edition ve SQL Server 2008 Express sürüm beklenir.

NotSQL Server 2005'te, bu sorun oluşmaz.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, SQL Server 2008'in en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
968382SQL Server 2008'in en son hizmet paketi nasıl elde edilir

Toplu güncelleştirme bilgileri

Bu sorunla ilgili düzeltme, toplu Update 4'te önce yayımlanmıştır. SQL Server 2008 için bu toplu güncelleştirme paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
963036SQL Server 2008 için toplu güncelleştirme paketine 4
Not Yap?lar birikimli olduğu için her yeni düzeltme yayımlanan tüm düzeltmeleri içerir ve sürüm önceki SQL Server 2008'in içerdiği tüm güvenlik düzeltmelerini düzeltin. Bu düzeltmeyi içeren en son düzeltme sürümü uygulama ele almanızı öneririz. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
956909SQL Server 2008, SQL Server 2008'de yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, varolan yüklemesini TEKLIFLERI için "Tümleştirme Hizmetleri" özelliği ekleyin. Bunu yapmak için <a0></a0>, Kur programını yeniden çalıştırın ve Varolan bir yükleme özellikleri Ekle'ı seçin.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitesini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/cc281940.aspx

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak SQL Server 2008 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Hangi dosyalar değiştirilir hakkında daha fazla bilgi ve bu Microsoft Bilgi Bankası makalesinde açıklanan düzeltmeyi içeren bir toplu güncelleştirme paketini uygulamak için Önkoşullar hakkında bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
963036SQL Server 2008 için toplu güncelleştirme paketine 4

Referanslar

SSIS yükleme hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki MSDN Web sitelerini ziyaret edin:
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms143731.aspx

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/cc645993.aspx

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa337371.aspx
Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
961126Düzeltme: SQL Server 2008'de bir bakım planı'nı çalıştırdığınızda hata iletisi: "SQL Server yürütme paketi yardımcı programı Tümleştirme Hizmetleri yüklü olmasını gerektirir"
SQL Server 2008'in yayımlanmasından sonra kullanılabilen yap?lar listesi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
956909SQL Server 2008, SQL Server 2008'de yayımlandıktan sonra yayımlanan oluşturur
SQL Server için artımlı hizmet modeli hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
935897SQL Server ekibinden bildirilen sorunlar için düzeltmeler ulaştırmak için artımlı bir hizmet modeli kullanılabilir
SQL Server güncelleştirmelerinin adlandırma şeması hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
822499Microsoft SQL Server yazılım güncelleştirme paketlerinin yeni adlandırma şeması
Yazılım güncelleştirme terminolojisi hakkında daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
824684Microsoft yazılım güncelleştirmelerini açıklamak için kullanılan standart terminolojinin açıklaması

Özellikler

Makale numarası: 963070 - Last Review: 15 Nisan 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2008 Standard
  • Microsoft SQL Server 2008 Developer
  • Microsoft SQL Server 2008 Enterprise
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbqfe kbfix KB963070 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:963070

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com