Chyba vrátí kopie společnosti ve frontě úloh v prostředí 2005 SQLServer

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 963395 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Kopie společnosti vrátí chybu ve Frontě úlohy v prostředí SQLServer 2005. Data s výjimkou pro zdroje dat se zobrazí úspěšně zkopírovat do nové firmy.

Prohlášení

Tento SMR byl vyřešen v následné aktualizace Service Pack a Service Pack 10, zkontrolujte dostupnost Service Pack. Může také přihlašujete pro automatické oznámení Service Pack na naše webu.

Vlastnosti

ID článku: 963395 - Poslední aktualizace: 22. ledna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Business Solutions for Analytics–Forecaster 6.7
Klíčová slova: 
kbmt KB963395 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:963395

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com