Iş kuyruğunda, SQL Server 2005 ortamlar, şirket kopyası geri hatası

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 963395 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Şirket Kopyala, SQL Server 2005 ortamlarda İş sırası hata verir. Insan kaynakları verileri haricinde verilerin başarıyla yeni bir şirkete kopyalamak için görüntülenir.

Durum

Bu SMR düzeltildi, Service Pack 10 ve sonraki hizmet paketleri, hizmet paketinin kullanılabilirliği: gözden geçirin. Ayrıca, hizmet paketlerini otomatik olarak bildirim bizim Web sitesi için abone.

Özellikler

Makale numarası: 963395 - Last Review: 22 Ocak 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Business Solutions for Analytics–Forecaster 6.7
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB963395 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:963395

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com