SMR 21551: Přidat do sestavy na rozpočtová data FRx 6.7 pro Analytical účtování Abitlity

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 966206 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Podle požadavků pro FRx 6.7 pro Analytical Accouting rozpočtová data není podporována. Pro tuto možnost přidány v budoucí service pack/vydání základě invasiveness z zahrnutí tato data však požadoval MBS.

Prohlášení

Toto je známý problém a budou vyřešeny v aktualizaci služby FRx pack R09670. Service pack přiřazení nejsou zárukou a může být kdykoli změnit. Pokud chcete být upozorňováni na změny provedené v tomto článku, service pack přiřazení prosím odběru tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 966206 - Poslední aktualizace: 27. ledna 2009 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Business Solutions for Analytics–FRx 6.7 Desktop
  • FRx Financial Reporter 6.5
Klíčová slova: 
kbmt KB966206 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:966206

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com