SMR 23927: Hata raporu GL sütunlar daha sonra 510 bağlantı ile oluşturuluyor, 8900.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 966602 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

GL satırlara 510'birden çok bağlantı içeren bir rapor oluştururken, aşağıdaki hata oluşuyor: Source: FSAxapta30Error 8900: sonraki kullanılabilir Bakiye alınırken A DirectLink hata oluştu.

Durum

Bu bilinen bir sorundur ve şu anda hizmet paketine R11670 çözümlenecek planlanmıştır. Hizmet paketi atamalarını bir garanti değildir ve saat her zaman değiştirilebilir. Bu makale, hizmet paketi atamaları da dahil olmak üzere, herhangi bir değişiklik size bildirilmesini istiyorsanız, bu makaleyle abone olun.

Özellikler

Makale numarası: 966602 - Last Review: 27 Ocak 2009 Salı - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Business Solutions for Analytics–FRx 6.7 Desktop
  • FRx Financial Reporter 6.5
Anahtar Kelimeler: 
kbmt KB966602 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:966602

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com