Exchange 2003 Aygıt algılamadığından bir MDM aygıt bir "kısmi başarılı" iletisi verir...

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 967046 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir Microsoft System Center (MSC) Mobile Aygıt Yöneticisi (aygıt önce Microsoft Exchange Server 2003 ortak dener MDM olduğunda), Exchange sunucusu ilkeleri iter ve sonra da almak için sorgular. Exchange 2003 MDM aygıt algılamadığından MDM aygıt bir "kısmi başarılı" iletisi verir. Exchange 2003 girişimi ortakla hata olarak kabul eder ve Exchange 2003 ile eşitleme arasında aygıt engeller.

Çözüm

Bu düzeltmeyi yükledikten sonra Active Directory Hizmet Arabirimleri (ADSI) kullanan Exchange sunucusunda <a1>msExchWirelessAdminEnable</a1> özniteliğinin değeri değiştirmek için Düzen araç. MsExchWirelessAdminEnable özniteliği düzenlemek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Çalıştır ' ı tıklatın, adsiedit.msc yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 2. ADSI Edit aracını Yapılandırma kapsayıcısı sırasıyla, CN = Configuration, DC = EtkiAlanıAdı, DC = = com, genişletme CN = Services ve genişletin CN = Microsoft Exchange.
 3. Tıklatın CN = Organization Name ve genişletin CN genel ayarlar =.
 4. Tıklatın CN Outlook Mobile Access = ve sonra da Özellikler ' i tıklatın.
 5. <a0>Öznitelik Düzenleyicisi</a0> sekmesindeki <a1>öznitelik</a1> listesinde msExchOmaAdminWirelessEnable ' ı tıklatın ve sonra da <a2>Düzenle</a2>'yi tıklatın.
 6. Ekleme 128 (0x80) için varolan değer değer alanına yazın ve sonra da iki kez Tamam ' ı tıklatın.
  Not Varolan msExchOmaAdminWirelessEnable özniteliğinin değeri 0 ise, giriş 128 (0x80)değer alanının içine. Aksi halde, 128 toplamıdır toplam sayıyı msExchOmaAdminWirelessEnable özniteliğinin değeri ayarlamanız gerekir (0x80) msExchOmaAdminWirelessEnable özniteliğinin varolan değerine sahip. Varolan msExchOmaAdminWirelessEnable özniteliğinin değeri 1 ise, örneğin, yeni bir giriş numarası 129 olması gerekir (0x81). Varolan msExchOmaAdminWirelessEnable öznitelik değerinin 2 ise, yeni bir giriş numarası 130 olmalıdır (0x82).
 7. ADSI düzenleme aracını kapatın.
 8. Exchange Server çalışan sitedeki tüm sunucularda IIS Yönetim hizmetini yeniden başlatın.

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu makalede açıklanan sorunun yaşandığı sistemlere uygulayın. Bu düzeltme ek sınamaya tabi olabilir. Bu nedenle, bu sorun nedeniyle önemli ölçüde etkilenmediyseniz, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.

ÖNKOŞULLAR

Bu düzeltme Microsoft Exchange Server 2003 Service Pack sunucuda, dosya bağımlılıkları nedeniyle, yüklenmek üzere 2 gerektirir.
Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
836993 En son Exchange Server 2003 hizmet paketleri nasıl elde edilir

Yeniden başlatma gereksinimi

Bu düzeltmeyi uyguladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmez.Bu düzeltmeyi uyguladığınızda, ancak, ınternet ınformation Services (IIS) yönetim hizmeti ve tüm bağımlı hizmetleri otomatik olarak yeniden başlatılır.

Düzeltme Değiştirme Bilgileri

Bu düzeltme önceden yayımlanmış bir düzeltmenin yerini almaz.

DOSYA BİLGİLERİ

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yeni dosya özniteliklerine) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıDosya SürümüDosya BoyutuTARİHSAAT
Massync.dll6.5.7655.0756,73629 Ocak 200918: 59

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 967046 - Last Review: 25 Şubat 2009 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition
 • Microsoft Exchange Server 2003 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbexpertiseadvanced kbhotfixserver kbqfe KB967046 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:967046

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com