Soubory ve formátu TIF, TIFF a MDI již nejsou spojené s Microsoft Office Document Imaging (MODI) po instalaci aktualizace Office 2003 Service Pack 3 nebo některé bulletiny zabezpečení po aktualizaci SP3

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 967055 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci aktualizace Microsoft Office 2003 Service Pack 3 (SP3) nebo některé bulletiny zabezpečení po aktualizaci SP3, TIF, TIFF a MDI soubory již nejsou spojené s Microsoft Office Document Imaging (MODI).

Příčina

Při instalaci aktualizace Office 2003 SP3 následující klíče jsou záměrně odstraněn z důvodu změny zabezpečení, které byly provedeny v aktualizaci Office 2003 SP3. Později může opětné přidružení souborů TIF, TIFF a MDI do programu MODI. Potom při instalaci aktualizace po aktualizaci SP3, jsou uvedené tři klíče odstraněny znovu:
  • HKEY_CLASSES_ROOT\.TIF
  • HKEY_CLASSES_ROOT\.TIFF
  • HKEY_CLASSES_ROOT\.MDI
Po odstranění těchto klíčů jsou soubory ve formátu TIF, TIFF a MDI již nejsou přidruženy k programu MODI.

Řešení

Tento problém je vyřešen v balíčku oprav hotfix aplikace Word 2003, která byla vydána na 24. únor 2009.Další informace o balíčku oprav hotfix klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
967054Popis balíčku opravy hotfix pro aplikaci Word 2003 (Modifileassoc.msp): 24. únor 2009
Poznámka: Tento balíček oprav hotfix je vytvořen tak, obnovit, že jej bude přidružení souborů TIF, TIFF a MDI s MODI pouze. Pokud máte tyto typy souborů přidružené k jiné aplikaci než MODI, máte opětné přidružení je ručně nebo pomocí ukázkový skript jazyka Visual Basic, která je popsána v části "Řešení" v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base::
938813 Při spuštění programu Microsoft Office Document Imaging po instalaci aktualizace Office 2003 Service Pack 3 může docházet k problémům

Odkazy

Další informace o přidružení typů souborů ručně klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
938813Při spuštění programu Microsoft Office Document Imaging po instalaci aktualizace Office 2003 Service Pack 3 může docházet k problémům

Vlastnosti

ID článku: 967055 - Poslední aktualizace: 24. května 2011 - Revize: 4.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office 2003 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbsurveynew kbqfe kbexpertiseinter kbmt KB967055 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:967055

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com