TIF TIFF ve MDI dosyaları artık Office 2003 Service Pack 3 veya belirli SP3 sonrası güvenlik bültenleri'i yükledikten sonra Microsoft Office Document ımaging (MODI ile) ilişkili değildir.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 967055 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Office 2003 Service Pack 3 (SP3) veya belirli SP3 sonrası güvenlik bültenleri'i yükledikten sonra TIF TIFF ve MDI dosyaları artık Microsoft Office Document ımaging (MODI ile) ilişkilendirilir.

Neden

Office 2003 SP3'ü uyguladığınızda, aşağıdaki anahtarları kasıtlı olarak, Office 2003 SP3'te yapılan güvenlik değişiklikleri nedeniyle silinir. Daha sonra TIF TIFF ve MDI dosyaları için MODI reassociate. Bir deftere naklet-SP3 güncelleştirmesi uyguladığınızda, bu üç anahtar yeniden silinir:
  • HKEY_CLASSES_ROOT\.tif
  • HKEY_CLASSES_ROOT\.TIFF
  • HKEY_CLASSES_ROOT\.MDI
Bu anahtarları silindiğinde, TIF TIFF ve MDI dosyaları artık MODI ile ilişkilendirilir.

Çözüm

24 Şubat 2009 üzerinde yayımlanan Word 2003 düzeltme paketi, bu sorun giderilmiştir.Düzeltme paketi hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
967054Word 2003 düzeltme paketi (Modifileassoc.msp): 24 Şubat 2009
Not Bu düzeltme paketi, TIF TIFF ve MDI dosyaları MODI ile yalnızca reassociate şekilde biçimde yazılmış. MODI dışında bir uygulama ile ilişkili olarak, bu dosya türleri varsa, bunları el ile veya aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesinin "Geçici çözüm" bölümünde belgelenen örnek Visual Basic komut dosyası kullanarak reassociate vardır:
938813Office 2003 Service Pack 3'ü yükledikten sonra Microsoft Office Document Imaging programını çalıştığınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Referanslar

Dosya türlerini el ile ilişkilendirmek hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
938813Office 2003 Service Pack 3'ü yükledikten sonra Microsoft Office Document Imaging programını çalıştığınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Özellikler

Makale numarası: 967055 - Last Review: 2 Nisan 2009 Perşembe - Gözden geçirme: 2.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Office 2003 Service Pack 3
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbsurveynew kbqfe kbexpertiseinter KB967055 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:967055

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com