Delegát nemůže přijmout žádost o schůzku online schůzky v prostředí 2007 Exchange Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 967109 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Uživatel A v prostředí Microsoft Exchange 2007 udělí oprávnění delegáta (Editor) uživateli B v kalendáři. Jako výsledek kopie je odeslána uživatel B Pokud žádost o schůzku vyzvat uživatele a uživatel B může odpovídat na žádosti o schůzku v zastoupení uživatele A. Však žádost o schůzku, která je označena jako schůzky online je odeslána uživateli A v aplikace Microsoft Office Outlook 2003 uživatel B přijme následující zpráva, kdy uživatel B se pokusí odpovědět na žádost o schůzku v aplikaci Outlook:
E-mail do médií je povinné pole. Do tohoto pole zadat data.
Poznámka: Chcete-li označit schůzku jako schůzky online v aplikaci Outlook 2003, vyberte jde online schůzky pomocí pro Centrum schůzek.

Příčina

K tomuto problému dochází, protože existuje vlastnost definice rozdíl mezi serverem Exchange 2007 a Outlook položky kalendáře.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte 8 kumulativní aktualizace pro Exchange 2007 Service Pack 1.

Další informace o 8 kumulativní aktualizace pro Exchange Server 2007 Service Pack 1 naleznete na následující téma nápovědy Exchange:
Description of Update Rollup 8 for Exchange Server 2007 Service Pack 1
Další informace o tom, jak získat nejnovější aktualizaci service pack pro Exchange nebo kumulativní aktualizace, naleznete v následujícím tématu nápovědy Exchange:
How to Obtain the Latest Service Pack or Update Rollup for Exchange 2007

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 967109 - Poslední aktualizace: 19. května 2009 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange Server 2007 Service Pack 1 na těchto platformách
    • Microsoft Exchange Server 2007 Enterprise Edition
    • Microsoft Exchange Server 2007 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbexpertiseinter kbexpertiseadvanced kbqfe kbsurveynew kbhotfixrollup KB967109 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:967109

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com