Při pokusu nainstalovat výraz 2 Studio a Expression Web 2.0 se zobrazí chybová zpráva "Chyba-2147024873"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 967727 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o instalaci aplikace Microsoft Expression Web 2.0 nebo Microsoft výraz Studio 2 můžete obdržet následující chybovou zprávu:
Chyba-2147024873
Instalační program pak, východy a program není nainstalován.

Příčina

Expression Web sdílí soubory systému Microsoft 2007 Office a jeden nebo více souborů systému Office 2007 jsou poškozené nebo nečitelné.

Řešení

  1. Zkontrolujte, zda zobrazit skryté soubory a složky. Postupujte takto:
    • Pro systém Windows XP: Otevření Tento počítač, klepněte na tlačítko Nástrojea klepněte na tlačítko Možnosti složky. Klepněte Zobrazení kartu a poté klepnutím vyberte Zobrazit skryté soubory a složky Zaškrtávací políčko.
    • Pro systém Windows Vista: Klepněte na tlačítko Spustita pak zadejte do pole Hledat Možnosti složky. . Klepněte Zobrazení kartu a poté klepnutím vyberte Zobrazit skryté soubory a složky Zaškrtávací políčko.
  2. Přejděte na jednotku c a vyhledejte složku s názvem MSOCache. Přejmenujte tuto složku na MSOCache_Old
  3. Proveďte opravu systému Office 2007. Provedete jednotky vložte instalační disk pro systém Office 2007 a potom spusťte instalační program, pokud instalační program nelze spustit automaticky. Zobrazí se dialogové okno s dotazem, zda chcete opravit, znovu nainstalovat nebo odebrat program. Zvolte možnost opravit.
  4. Po dokončení opravy systému Office 2007, vložte do jednotky disk Expression Web a znovu spusťte instalační program Web výraz.

Vlastnosti

ID článku: 967727 - Poslední aktualizace: 25. června 2012 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Expression Studio 2
  • Microsoft Expression Web 2
Klíčová slova: 
kbnomt kbrapidpub kbmt KB967727 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 967727

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com